Modernizacja (przebudowa) wewnętrznej drogi dojazdowej do gruntów rolnych w m. Gozdów

GMINA WERBKOWICE

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00419318
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00419318/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2023-09-29 08:01
Lokalizacja
Werbkowice, lubelskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-341ad5bc-4b1e-11ee-a60c-9ec5599dddc1
Identyfikator
9191783198
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty w zakresie burzenia, roboty ziemneRoboty w zakresie usuwania glebyRoboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, ciągów komunikacyjnych i linii energetycznychRoboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg

Wykonawcy

1 przyznane

JACEK MICHAŁEKLublin, PL · lot 0
775 336,65 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00419318 z dnia 2023-09-29

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja (przebudowa) wewnętrznej drogi dojazdowej do gruntów rolnych w m. Gozdów

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA WERBKOWICE

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 950368859

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Zamojska 1

1.5.2.) Miejscowość: Werbkowice

1.5.3.) Kod pocztowy: 22-550

1.5.4.) Województwo: lubelskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL812 - Chełmsko-zamojski

1.5.7.) Numer telefonu: 84 657 20 80

1.5.8.) Numer faksu: 84 657 20 91

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ug@werbkowice.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://werbkowice.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://przetargi.werbkowice.pl/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Modernizacja (przebudowa) wewnętrznej drogi dojazdowej do gruntów rolnych w m. Gozdów

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-341ad5bc-4b1e-11ee-a60c-9ec5599dddc1

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00419318

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-09-29

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00018036/06/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.9 Modernizacja (przebudowa) wewnętrznej drogi dojazdowej do gruntów rolnych w m. Gozdów

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00380418

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: RIP.271.16.2023.KBR

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 656724,02 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane.
2. Przedmiot zamówienia obejmuje wykonanie robót budowlanych w zakresie realizacji zadania pn.: „Modernizacja (przebudowa) wewnętrznej drogi dojazdowej do gruntów rolnych w m. Gozdów”. Zadanie jest dofinansowane ze środków celowych budżetu Województwa Lubelskiego określonych w ustawie z dnia 3 lutego 1995r. o ochronie gruntów rolnych i leśnych. Planowane roboty realizowane będą w oparciu o projekt wykonawczy i materiały do zgłoszenia robót pn.: „Przebudowa drogi wewnętrznej w m. Gozdów” . Planowane roboty obejmują następujące odcinki: od km 0+050,0 do km 0+496,50 (dz. Nr 937, 938, 936) oraz od km 0+002,25 do km 0+51,75 (dz. Nr 938).
3. Roboty obejmują:
• roboty przygotowawcze;
• roboty odwodnieniowe;
• podbudowy i nawierzchnie w tym: wykonanie podbudowy z mieszanki kruszywa niezwiązanego, wykonanie warstwy wiążącej z betonu asfaltowego AC16W grubości 4 cm oraz warstwy ścieralnej z betonu asfaltowego AC11S grubości 4 cm.
• roboty wykończeniowe;
• oznakowanie pionowe.
4. Wykonawca udzieli Zamawiającemu 60 m-cy gwarancji na wykonane roboty budowlane oraz zamontowane materiały i urządzenia liczone od daty końcowego odbioru robót.
5. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz sposób realizacji zamówienia zawiera Załącznik nr 2 do SWZ, który obejmuje niżej wymienione dokumenty:
• projekt wykonawczy (materiały do zgłoszenia robót),
• szczegółowe specyfikacje techniczne (SST) wykonania i odbioru robót,
• brak sprzeciwu organu do realizacji przedmiotowego przedsięwzięcia,
• przedmiar robót,
• projekt zmian organizacji ruchu,
• kosztorys ofertowy.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne

45112000-5 - Roboty w zakresie usuwania gleby

45231000-5 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, ciągów komunikacyjnych i linii energetycznych

45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 775336,65 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 775336,65 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 775336,65 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Jacek Michałek Przedsiębiorstwo Transportowo Handlowo Usługowe

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8621561638

7.3.4) Miejscowość: Lublin

7.3.6.) Województwo: lubelskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-09-28

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 775336,65 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 40 dni

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2023-09-29 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane