Dostawa wyposażenia i pomocy dydaktycznych dla PZS Nr 1 w Krzyżowicach w ramach projektu: Wsparcie kształcenia zawodowego na terenie ZIT WrOF w PW”, w podziale na 4 części.
Powiat Wrocławski
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00098166
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00098166/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2025-02-11 09:45
- Lokalizacja
- Wrocław, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-fb18fa64-f87d-4cd6-a31e-dd4174535ba8
- Identyfikator
- 8971647961
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00098166 z dnia 2025-02-11 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa wyposażenia i pomocy dydaktycznych dla PZS Nr 1 w Krzyżowicach w ramach projektu: Wsparcie kształcenia zawodowego na terenie ZIT WrOF w PW”, w podziale na 4 części.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Wrocławski
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 931934816
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Tadeusza Kościuszki 131
1.5.2.) Miejscowość: Wrocław
1.5.3.) Kod pocztowy: 50-440
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL514 - Miasto Wrocław
1.5.7.) Numer telefonu: +48717222067
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@powiatwroclawski.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.powiatwroclawski.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-fb18fa64-f87d-4cd6-a31e-dd4174535ba81.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostawa wyposażenia i pomocy dydaktycznych dla PZS Nr 1 w Krzyżowicach w ramach projektu: Wsparcie kształcenia zawodowego na terenie ZIT WrOF w PW”, w podziale na 4 części.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-fb18fa64-f87d-4cd6-a31e-dd4174535ba8
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00098166
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-02-11
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00044361/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.2 Dostawa wyposażenia i pomocy dydaktycznych dla PZS Nr 1 w Krzyżowicach w ramach projektu "Wsparcie kształcenia zawodowego na terenie ZIT WroOF w Powiecie Wrocławskim", w podziale na 4 części
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
„Wsparcie kształcenia zawodowego na terenie ZIT WrOF w Powiecie Wrocławskim” ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00053151
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: SP-PZP.272.5.2.2025.IS.II
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
CZĘŚĆ I - dostawa modeli zwierząt do pracowni weterynaryjnej w PZS Nr 1 w Krzyżowicach:1) dostawę przedmiotu zamówienia do siedziby Odbiorcy (na własny koszt i ryzyko);
2) rozładunek ze środka transportu i przeniesienie do pomieszczeń wskazanych przez Odbiorcę, rozpakowanie z opakowań;
3) dostarczenia (najpóźniej w dniu dostawy) dokumentów wskazanych w SWZ i OPZ (instrukcja obsługi dla każdego egzemplarza Sprzętu oraz dokumenty gwarancyjne wystawione przez producenta) oraz wszelkich innych dokumentów, pozwalających Zamawiającemu na korzystanie z modeli zgodnie z prawem oraz z ich technicznym przeznaczeniem (dokumenty winny być sporządzone w języku polskim lub przetłumaczone na język polski).
Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ) stanowi załącznik nr 5 do SWZ wraz z kosztorysem ofertowym dla części I stanowiącym załącznik 1.1. do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 39162000-5 - Pomoce naukowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
39162100-6 - Pomoce dydaktyczne
4.5.5.) Wartość części: 95644,68 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
CZĘŚĆ II - dostawa aparatu USG do pracowni weterynaryjnej w PZS Nr 1 w Krzyżowicach:1) dostawę przedmiotu Umowy do siedziby Odbiorcy (na własny koszt i ryzyko);
2) rozładunek ze środka transportu i przeniesienie do pomieszczeń wskazanych przez Odbiorcę, rozpakowanie z opakowań;
3) dostarczenia (najpóźniej w dniu dostawy) dokumentów wskazanych w SWZ i OPZ (instrukcja obsługi dla każdego egzemplarza Sprzętu oraz dokumenty gwarancyjne wystawione przez producenta) oraz wszelkich innych dokumentów, pozwalających Zamawiającemu na korzystanie z aparatu USG zgodnie z prawem oraz z jego technicznym przeznaczeniem (dokumenty winny być sporządzone w języku polskim lub przetłumaczone na język polski);
4) zainstalowanie, skonfigurowanie i uruchomienie dostarczonego w ramach przedmiotu Umowy aparat USG;
5) przeprowadzenie szkolenia 3 pracowników PZS Nr 1 w Krzyżowicach w zakresie użytkowania i funkcjonalności urządzenia.
Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ) stanowi załącznik nr 5 do SWZ wraz z kosztorysem ofertowym dla części II stanowiącym załącznik 1.2. do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 33110000-4 - Sprzęt obrazujący do użytku medycznego, stomatologicznego i weterynaryjnego
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
33112000-8 - Sprzęt obrazujący pogłosowy, ultradźwiękowy i dopplerowski
33112200-0 - Aparaty ultrasonograficzne
4.5.5.) Wartość części: 38885,81 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
CZĘŚĆ III - dostawa GPS do ciągnika rolniczego dla PZS Nr 1 w Krzyżowicach:1) dostawę przedmiotu Umowy do siedziby Odbiorcy (na własny koszt i ryzyko);
2) rozładunek ze środka transportu i przeniesienie do pomieszczeń wskazanych przez Odbiorcę, rozpakowanie z opakowań;
3) dostarczenia (najpóźniej w dniu dostawy) dokumentów wskazanych w SWZ i OPZ (instrukcja obsługi dla każdego egzemplarza Sprzętu oraz dokumenty gwarancyjne wystawione przez producenta) oraz wszelkich innych dokumentów, pozwalających Zamawiającemu na korzystanie z urządzenia GPS do ciągnika rolniczego zgodnie z prawem oraz z jego technicznym przeznaczeniem (dokumenty winny być sporządzone w języku polskim lub przetłumaczone na język polski);
4) zainstalowanie, skonfigurowanie i uruchomienie dostarczonego w ramach przedmiotu urządzenia GPS;
5) przeprowadzenie szkolenia 2 pracowników PZS Nr 1 w Krzyżowicach w zakresie użytkowania i funkcjonalności urządzenia.
Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ) stanowi załącznik nr 5 do SWZ wraz z kosztorysem ofertowym dla części III stanowiącym załącznik 1.3. do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 34933000-6 - Sprzęt nawigacyjny
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
34390000-7 - Akcesoria do ciągników
4.5.5.) Wartość części: 24663,42 PLN
Część 4
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
CZĘŚĆ IV - dostawa narzędzi ogrodniczych do pracowni architektury krajobrazu w PZS Nr 1 w Krzyżowicach:1) dostawę przedmiotu zamówienia do siedziby Odbiorcy (na własny koszt i ryzyko);
2) rozładunek ze środka transportu i przeniesienie do pomieszczeń wskazanych przez Odbiorcę, rozpakowanie z opakowań.
Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ) stanowi załącznik nr 5 do SWZ wraz z kosztorysem ofertowym dla części IV stanowiącym załącznik 1.4. do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 44510000-8 - Narzędzia
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
44511100-6 - Szpadle i szufle
4.5.5.) Wartość części: 6931,65 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Nie rozstrzygnięto
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
ZAWIADOMIENIE O UNIEWAŻNIENIU POSTĘPOWANIA – Część II
Na podstawie art. 255 pkt 3 ustawy z dnia 11 września 2019 r. – Prawo zamówień publicznych (t. j. Dz. U. z 2024 r., poz. 1320 zwaną dalej ustawą Pzp), Zamawiający – Powiat Wrocławski reprezentowany przez Zarząd Powiatu Wrocławskiego informuje o unieważnieniu postępowania o udzielenie zamówienia publicznego prowadzonego w trybie podstawowym, o którym mowa w art. 275 pkt 1 ustawy Pzp na realizację zamówienia publicznego na CZĘŚĆ II - dostawa aparatu USG do pracowni weterynaryjnej w PZS Nr 1 w Krzyżowicach, ponieważ oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.
UZASADNIENIE FAKTYCZNE I PRAWNE:
W prowadzonym powyżej postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego w odpowiedzi na ogłoszenie o zamówieniu nr 2025/BZP 00053151, identyfikator postępowania ocds-148610-fb18fa64-f87d-4cd6-a31e-dd4174535ba8 zamieszczone w dniu 21.01.2025 r. na stronie internetowej Biuletynu Zamówień Publicznych (e-zamówienia) oraz na stronie internetowej prowadzonego postępowania: https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-fb18fa64-f87d-4cd6-a31e-dd4174535ba8 wpłynęły w wyznaczonym czasie i terminie nw. oferty na Część II:
Nr oferty Nazwa Wykonawcy / Adres Cena ofertowa brutto
1. TRONUS POLSKA Sp. z o.o. 94 284,00 zł
ul. Juliana Konstantego Ordona 2A
01-237 Warszawa, REGON 146196211 99 900,00 zł
7. KOSMED Sp. z o.o.
Łazy 30A, 25-677 Kielce
REGON 292454602
Zgodnie z dyspozycją art. 222 ust. 4 ustawy Prawo zamówień publicznych, Zamawiający przed otwarciem ofert udostępnił na stronie internetowej prowadzonego postępowania informację o kwocie, jaką zamierza przeznaczyć na sfinansowanie przedmiotowego zamówienia dla Część II, tj. kwotę w wysokości 30 000,00 zł brutto.
Ponieważ oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia o 64 284,00 zł a Zamawiający nie może zwiększyć tej kwoty do ceny najkorzystniejszej oferty - unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia na Część II.
Przesłanki art. 255 pkt 3 ustawy Prawa zamówień publicznych zostały wyczerpane w całości.
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 94284 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 99900 PLN
Część 3
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Nie rozstrzygnięto
Część 4
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Nie rozstrzygnięto
| 2025-02-11 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |