Rozbudowa w technologii budownictwa modułowego budynku przychodni zdrowia przy ul. Stabłowickiej 125 z przeznaczeniem na Centrum Zdrowia Psychicznego w formule zaprojektuj i wybuduj
WROCŁAWSKIE CENTRUM ZDROWIA SAMODZIELNY PUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00419626
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00419626/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-09-29 09:15
- Lokalizacja
- Wrocław, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-217136f8-32ae-11ee-a60c-9ec5599dddc1
- Identyfikator
- 8942460800
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00419626 z dnia 2023-09-29 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Rozbudowa w technologii budownictwa modułowego budynku przychodni zdrowia przy ul. Stabłowickiej 125 z przeznaczeniem na Centrum Zdrowia Psychicznego w formule zaprojektuj i wybuduj
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: WROCŁAWSKIE CENTRUM ZDROWIA SAMODZIELNY PUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000313331
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Podróżnicza 26/28
1.5.2.) Miejscowość: Wrocław
1.5.3.) Kod pocztowy: 53-208
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL514 - Miasto Wrocław
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: amlynczak@spzoz.wroc.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.spzoz.wroc.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-217136f8-32ae-11ee-a60c-9ec5599dddc11.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Rozbudowa w technologii budownictwa modułowego budynku przychodni zdrowia przy ul. Stabłowickiej 125 z przeznaczeniem na Centrum Zdrowia Psychicznego w formule zaprojektuj i wybuduj2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-217136f8-32ae-11ee-a60c-9ec5599dddc1
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00419626
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-09-29
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00079704/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.2 Rozbudowa przychodni zdrowia przy ul. Stabłowickiej 125 wraz z zagospodarowaniem terenu w formule zaprojektuj i wybuduj
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00341398
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: WCZ/P/R -2/2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest rozbudowa istniejącego budynku przychodni zdrowia o nowy budynek wykonany w technologii modułowej z przeznaczeniem na CENTRUM ZDROWIA PSYCHICZNEGO (CZP) wraz zagospodarowaniem terenu i wyposażeniem w stałe elementy wnętrz w formule zaprojektuj i wbuduj, w zakresie obejmującym:
a) opracowanie dokumentacji projektowej
b) uzyskania pozwolenia na budowę
c) wybudowanie budynku wraz zagospodarowaniem terenu i wyposażeniem w stałe elementy wnętrz
d) uzyskanie decyzji pozwolenia na użytkowanie obiektu CENTRUM ZDROWIA PSYCHICZNEGO
Rozbudowa budynku przychodni stanowi dobudowę skrzydła budynku w technologii budownictwa modułowego o konstrukcji stalowej, z przeznaczeniem na specjalistyczne i podstawowe lecznictwo psychiatryczne. Powstanie obiektu CZP pozwoli znacznie pełniej wykorzystać potencjał lekarski
i zapewnić kompleksową opiekę zdrowotną dla mieszkańców Wrocławia i okolic.
Planowane główne produkty, wynikające z realizacji przedsięwzięcia
1. Nowy budynek modułowy nowego skrzydła istniejącej przychodni z niezbędną infrastrukturą,
2. Łącznik z budynku modułowego rozbudowy do głównego budynku istniejącej przychodni
3. Miejsca postojowe dla Użytkowników,
4. Drogi dojazdowe, dojścia i place piesze i inne elementy zagospodarowania terenu.
Łączna powierzchnia użytkowa nowego budynku CZP: 731,62 m2
Łączna kubatura nowego budynku: 2.712,78 m3
Liczba kondygnacji budynku: nadziemne 3,
Podziemne-0
Powierzchnia zabudowy całości budynku: 300,24 m2
Szerokość budynku bez łącznika: 7.55 m2
Szerokość budynku z łącznikiem : 12,56 m
Długość budynku: 35,46 m
Wysokość budynku od poziomu istniejącego terenu: 10,80 m + dach zielony
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45215100-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy placówek zdrowotnych
71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
71221000-3 - Usługi architektoniczne w zakresie obiektów budowlanych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 11864555,70 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 13773805,83 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 11864555,70 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Climatic Sp. z o.o. Sp. k.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 015224140
7.3.3) Ulica: Żytnia 6
7.3.4) Miejscowość: Michałowice
7.3.5) Kod pocztowy: 05-816
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak
7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:
Roboty ogólnobudowlane; Roboty instalacyjne; Transport
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-09-27
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 11864555,70 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 10 miesiące
| 2023-09-29 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |