Wykonanie robót budowlanych związanych z bieżącą naprawą uszkodzonych nawierzchni pieszych oraz dostosowaniem wejścia głównego do budynku do potrzeb osób z ograniczoną mobilnością
MAZOWIECKI URZĄD WOJEWÓDZKI W WARSZAWIE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00419745
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00419745/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-09-29 09:37
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-653ce505-4c9d-11ee-a60c-9ec5599dddc1
- Identyfikator
- 5251008875
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00419745 z dnia 2023-09-29 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie robót budowlanych związanych z bieżącą naprawą uszkodzonych nawierzchni pieszych oraz dostosowaniem wejścia głównego do budynku do potrzeb osób z ograniczoną mobilnością
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: MAZOWIECKI URZĄD WOJEWÓDZKI W WARSZAWIE
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 013272620
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Plac Bankowy 3/5
1.5.2.) Miejscowość: Warszawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 00-950
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetarg@mazowieckie.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.mazowieckie.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-653ce505-4c9d-11ee-a60c-9ec5599dddc11.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wykonanie robót budowlanych związanych z bieżącą naprawą uszkodzonych nawierzchni pieszych oraz dostosowaniem wejścia głównego do budynku do potrzeb osób z ograniczoną mobilnością2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-653ce505-4c9d-11ee-a60c-9ec5599dddc1
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00419745
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-09-29
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00153232/09/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.2 Wykonanie robót budowlanych związanych z bieżącą naprawą uszkodzonych nawierzchni pieszych oraz dostosowaniem wejścia głównego w budynku przy ul. Marszałkowskiej 3/5 w Warszawie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00383877
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: BOU-IX.272.5.2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych związanych z bieżącą naprawą uszkodzonych nawierzchni pieszych oraz dostosowanie wejścia głównego do budynku do potrzeb osób z ograniczoną mobilnością w budynku przy ul. Marszałkowskiej 3/5 w Warszawie w ramach zadania inwestycyjnego pn.:
„Modernizacja obiektów użytkowanych przez Mazowiecki Urząd Wojewódzki".
Zakres przedmiotu umowy dot. bieżącej naprawy uszkodzonych nawierzchni pieszych obejmuje wykonanie wszelkich czynności i robót zgodnie z projektem oraz OPZ, w szczególności:
- rozbiórka chodników z płyt betonowych, nawierzchni z betonu, krawężników betonowych, ław podkrawężnikowych z betonu;
- korytowanie mechaniczne na całej szerokości placu,
- wykonanie podbudowy z mieszanki niezwiązanej,
- wykonanie nawierzchni z płyt betonowych na podsypce cementowo-piaskowej,
- ustawienie krawężników betonowych wraz z wykonaniem ławy z oporem betonu,
- wymiana i montaż na nową, wolną od wad rogatkę wjazdową (szlaban), wraz
z wykonaniem robót poinstalacyjnych (w tym demontaż i utylizacja istniejącej rogatki wjazdowej).
W zakres umowy dot. dostosowania wejścia głównego do budynku do potrzeb osób z ograniczoną mobilnością wchodzą wszelkie czynności i roboty związane z przebudową zgodnie z projektem oraz OPZ stanowiącym załącznik nr 2 do umowy, w szczególności:
- uzyskanie zezwolenia na zajęcie pasa drogowego celem wykonania robót,
- rozbiórka chodników z płyt betonowych ułożonych na podsypce piaskowej, nawierzchni z kostki kamiennej, obrzeży betonowych,
-wyrównanie schodów wejściowych z bloków kamiennych wraz z wyrównaniem ławy betonowej,
-wykonanie nawierzchni z płyt betonowych na podsypce cementowo-piaskowej oraz nawierzchni z kostki kamiennej,
- wymiana i montaż na nowe wolne od wad, drzwi wejściowe do budynku wraz
z wykonaniem robót poinstalacyjnych.
Opis Przedmiotu Zamówienia zawarty jest w Załączniku nr 1 do SWZ oraz PPU stanowiących Załącznik nr 2 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne
45233262-3 - Roboty budowlane w zakresie stref ruchu pieszego
45233253-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg dla pieszych
45233251-3 - Wymiana nawierzchni
45223200-8 - Roboty konstrukcyjne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający w dniu 6.09.2023 roku opublikował ogłoszenie o zamówieniu z terminem składania ofert na dzień 21.09.2023. do godziny 10:00.W wyznaczonym terminie nie wpłynęła żadna oferta.
| 2023-09-29 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |