Remont drogi gminnej Nr 450411W Tczów – Podzakrzówek – Rawica Stara

GMINA TCZÓW

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00420064
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00420064/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2023-09-29 10:36
Lokalizacja
Tczów, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-f4bc5e05-472d-11ee-9aa3-96d3b4440790
Identyfikator
8111714505
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie naprawy drógRoboty rozbiórkoweRoboty w zakresie burzenia, roboty ziemneRoboty drogoweRoboty w zakresie nawierzchni dróg

Wykonawcy

1 przyznane

PRZEDSIĘBIORSTWO ROBÓT DROGOWYCH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄZwoleń, PL · lot 0
597 597,62 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00420064 z dnia 2023-09-29

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont drogi gminnej Nr 450411W Tczów – Podzakrzówek – Rawica Stara

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA TCZÓW

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 670224031

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: 124

1.5.2.) Miejscowość: Tczów

1.5.3.) Kod pocztowy: 26-706

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL921 - Radomski

1.5.7.) Numer telefonu: 48 676 80 23

1.5.8.) Numer faksu: 48 676 80 23

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@tczow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.tczow.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://przetargi.tczow.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont drogi gminnej Nr 450411W Tczów – Podzakrzówek – Rawica Stara

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f4bc5e05-472d-11ee-9aa3-96d3b4440790

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00420064

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-09-29

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00055354/05/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.7 Remont drogi gminnej Nr 450411W Tczów – Podzakrzówek – Rawica Stara

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00374385

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: SG.271.16.2023

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót remontowych drogi Nr 450411W Tczów – Podzakrzówek – Rawica Stara wynikających z dokumentacji projektowej dla odcinka drogi o długości 962 mb od km 0+128,7 do km 1+090,7, w tym:
1) roboty przygotowawcze,
2) roboty rozbiórkowe,
3) roboty ziemne,
4) podbudowy dróg,
5) nawierzchnie dróg,
6) wykonanie poboczy,
7) wykonanie oznakowania pionowego,
8) roboty wykończeniowe.
2. Szczegółowy zakres oraz warunki realizacji przedmiotu umowy został określony w załącznikach:
1) nr 9 do SWZ – Projektowane postanowienia umowy,
2) nr 10 do SWZ – Dokumentacja techniczna obejmująca:
a) projekt architektoniczno – budowlany:
a. projekt architektoniczno-budowlany
b. Plan Bezpieczeństwa i Ochrony Zdrowia.
c. rys. 1 – plan zagospodarowania terenu
d. rys. 2 – plan sytuacyjny remontu podbudowy,
e. rys. 3 – przekroje konstrukcyjne 1-1, 2-2,
f. rys. 4 – przekrój konstrukcyjny 3-3,
g. dokumentacja fotograficzna;
b) projekt Stałej Organizacji Ruchu:
a. opis,
b. rys. 1 – stała organizacja ruchu;
c) projekt zagospodarowania:
a. opis projekt zagospodarowania terenu,
b. rys. 1 – Plan zagospodarowania terenu,
d) przedmiar robót,
e) Specyfikacja Techniczna Wykonania i Odbioru Robót.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne

45233140-2 - Roboty drogowe

45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 597597,62 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 750127,49 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 597597,62 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Robót Drogowych Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 811-15-32-371

7.3.3) Ulica: Doktora Perzyny

7.3.4) Miejscowość: Zwoleń

7.3.5) Kod pocztowy: 26-700

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-09-29

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 597597,62 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 9 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2023-09-29 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane