Wykonanie usługi polegającej na sukcesywnym dowozie drewna stosowego o długości od 1,20 do 2,50 m w ilości 3 712 m3 z Nadleśnictw Augustów, Płaska, Pomorze, Szczebra, Głęboki Bród
ZAKŁAD TRANSPORTU I SPEDYCJI LASÓW PAŃSTWOWYCH W GIŻYCKU
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00420361
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2023-09-29 11:33
- Lokalizacja
- Giżycko, warmińsko-mazurskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 8450006633
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi w zakresie transportu drogowego
Wykonawcy
7 przyznanych
ADAM BABKOWSKINowinka, PL
4140,18 PLNADAM BABKOWSKINowinka, PL
4140,18 PLNADAM BABKOWSKINowinka, PL
4761,21 PLNANDRZEJ POKROPOWICZPłaska, PL
7749 PLNJERZY PACIORKOLipsk, PL
12 300 PLNZBIGNIEW POKROPOWICZPłaska, PL
4059 PLNADAM BABKOWSKINowinka, PL
989,66 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.