Usługa cateringowa dla uczniów Publicznej Szkoły Podstawowej nr 9 w Ostrowcu Świętokrzyskim

PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 9 IM. MARSZAŁKA JÓZEFA PIŁSUDSKIEGO W OSTROWCU ŚWIĘTOKRZYSKIM

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00098293
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00098293/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2025-02-11 10:18
Lokalizacja
Ostrowiec Świętokrzyski, świętokrzyskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-423645be-95f8-4445-9635-7a6909fa2e87
Identyfikator
6611037099
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi w zakresie posiłków szkolnychUsługi przygotowywania posiłkówUsługi gotowania posiłkówUsługi dostarczania posiłków do szkół

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00098293 z dnia 2025-02-11

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Usługa cateringowa dla uczniów Publicznej Szkoły Podstawowej nr 9 w Ostrowcu Świętokrzyskim

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 9 IM. MARSZAŁKA JÓZEFA PIŁSUDSKIEGO W OSTROWCU ŚWIĘTOKRZYSKIM

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000695002

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Niewiadoma 19

1.5.2.) Miejscowość: Ostrowiec Świętokrzyski

1.5.3.) Kod pocztowy: 27-400

1.5.4.) Województwo: świętokrzyskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL721 - Kielecki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: psp9@ostrowiec.edu.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://psp9ostrowiec.edupage.org/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-423645be-95f8-4445-9635-7a6909fa2e87

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Usługa cateringowa dla uczniów Publicznej Szkoły Podstawowej nr 9 w Ostrowcu Świętokrzyskim

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-423645be-95f8-4445-9635-7a6909fa2e87

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00098293

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-02-11

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00650280

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 1/2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest realizacja usługi cateringowej, polegającej na przygotowywaniu i dostarczaniu obiadów na rzecz uczniów Publicznej Szkoły Podstawowej nr 9 w Ostrowcu Świętokrzyskim (dalej również jako PSP nr 9)
2. Szczegółowe wymagania zamawiającego dotyczące sposobu świadczenia usług będących przedmiotem zamówienia zostały zawarte w Opisie Przedmiotu Zamówienia, (zwanym dalej „OPZ”), który stanowi załącznik nr 4 do niniejszej SWZ. Pozostałe warunki realizacji zamówienia regulują zapisy projektowanych postanowień umowy, który stanowi załącznik nr 2 do niniejszej SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 55523100-3 - Usługi w zakresie posiłków szkolnych

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

55321000-6 - Usługi przygotowywania posiłków

55322000-3 - Usługi gotowania posiłków

55524000-9 - Usługi dostarczania posiłków do szkół

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 6 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego z uwagi na fakt, iż postępowanie obarczone jest niemożliwą do usunięcia wadą uniemożliwiającą zawarcie niepodlegającej unieważnieniu umowy w sprawie zamówienia publicznego.
W specyfikacji warunków zamówienia, a w szczególności w załączniku nr 4 – opis przedmiotu zamówienia i w załączniku nr 2 – projektowane postanowienia umowy nie zostały opisane w sposób jednoznaczny warunki
realizacji zamówienia. Zamawiający nie wskazała wykonawcom, w sposób niebudzący wątpliwości, miedzy innymi czy posiłki mają być dostarczane w pojemnikach zbiorczych i czy będą wydawane przez personel
Wykonawcy lub zamawiającego.
Wobec powyższego oraz braku wiedzy Zamawiającego jaki sposób realizacji zamówienia przyjęli Wykonawcy do realizacji zamówienia, kierując się zasadą przejrzystości i równego traktowania, Zamawiający unieważnia postępowanie.
Na Zamawiającym spoczywa obowiązek odpowiedniego opisania przedmiotu zamówienia i nie może on ryzyka w tym zakresie przenosić na Wykonawcę.
2025-02-11 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi