WYKONANIE ALTAN DLA STUDENTÓW W FORMULE ZAPROJEKTUJ I WYKONAJ
Wojskowa Akademia Techniczna
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00420691
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00420691/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-09-29 12:36
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-e61ded3c-5eb0-11ee-9aa3-96d3b4440790
- Identyfikator
- 5270206300
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00420691 z dnia 2023-09-29 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
WYKONANIE ALTAN DLA STUDENTÓW W FORMULE ZAPROJEKTUJ I WYKONAJ
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Wojskowa Akademia Techniczna
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 012122900
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. gen. Sylwestra Kaliskiego 2
1.5.2.) Miejscowość: Warszawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 00-908
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: dzp@wat.edu.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.wat.edu.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://wat.ezamawiajacy.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
WYKONANIE ALTAN DLA STUDENTÓW W FORMULE ZAPROJEKTUJ I WYKONAJ2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e61ded3c-5eb0-11ee-9aa3-96d3b4440790
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00420691
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-09-29
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00170899/12/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.33 Wykonanie Altan dla studentów w formule "zaprojektuj i wybuduj"
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 2 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
Na podstawie art. 305 pkt 2 ustawy Pzp, w związku z unieważnieniem postępowania w trybie podstawowym zgodnie z art. 275 pkt 2 ustawy Pzp, ze względu na brak złożonych ofert. Pierwotne warunki zamówienia nie zostały zmienione.
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 164/DIB/2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie altan dla studentów w formule zaprojektuj i wykonaj:
1) Sporządzenie inwentaryzacji architektoniczno-instalacyjnej i geodezyjnej stanu istniejącego z elementami podziemnego uzbrojenia terenu w celu wyeliminowania kolizji.
2) Uzgodnienie z Zamawiającym oraz Użytkownikami (z poszczególnych Wydziałów, przy których usytuowane będą altany) dokładnej lokalizacji altan dla studentów.
3) Opracowanie Projektu Zagospodarowania Terenu, który m.in. powinien uwzględniać ciągi piesze, umożliwiające dojście do altany.
4) Opracowanie kompletnego projektu wykonawczego w uzgodnieniu z Zamawiającym w oparciu o załączoną koncepcję.
5) Wykonanie Specyfikacji Technicznych Wykonania i Odbioru Robót (STWiORB) dla zakresu objętego projektami.
6) Przygotowanie (w uzgodnieniu z Zamawiającym) dokumentacji kosztorysowej .
7) Opracowanie Zestawienia Kosztów Zadania (ZKZ) z wyszczególnieniem poszczególnych branż na podstawie opracowanych przez Wykonawcę kosztorysów inwestorskich przedmiotowego zamówienia – forma graficzna do ustalenia z Zamawiającym.
8) Wykonanie wszystkich robót wynikających z opracowanej przez Wykonawcę dokumentacji projektowej i kosztorysowej związanych z kompleksową budową altan dla studentów na terenie Wojskowej Akademii Technicznej w Warszawie.
9) Niwelacja terenu, demontaż istniejącego wyposażenia( ławki, utwardzenia betonowe, regulacja elementów instalacji podziemnych - studni).
10) Opracowanie dokumentacji powykonawczej wykonanych robót. Dokumentację należy przekazać Zamawiającemu w wersji papierowej (w segregatorach) w ilości 2 egzemplarzy i do każdej z nich załączyć płytę CD/DVD lub inny nośnik z wersją elektroniczną
(z rozszerzeniami w formacie edytowalnym w zależności od programu, w którym został opracowany dwg, doc, xls, ath oraz w wersji z rozszerzeniem pdf.). Każda strona z pieczątką DOKUMENTACJA POWYKONAWCZA i numerem strony.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: ELEKTRO-BUDMAX Krzysztof Jędrzejczyk
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7010114424
7.3.3) Ulica: ul. Władysława Korotyńskiego 19a/65
7.3.4) Miejscowość: Warszawa
7.3.5) Kod pocztowy: 02-123
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-09-28
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 683880,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 90 dni
| 2023-09-29 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |