Remont dróg gminnych Nr 105023L i Nr 105024L w miejscowości Teresin w ramach RFRD
Gmina Białopole
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00420712
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00420712/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-09-29 12:40
- Lokalizacja
- Białopole, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-b4b3e9ed-4b15-11ee-9aa3-96d3b4440790
- Identyfikator
- 5632159393
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00420712 z dnia 2023-09-29 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont dróg gminnych Nr 105023L i Nr 105024L w miejscowości Teresin w ramach RFRD
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Białopole
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 110198110
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Chełmska 1
1.5.2.) Miejscowość: Białopole
1.5.3.) Kod pocztowy: 22-135
1.5.4.) Województwo: lubelskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL812 - Chełmsko-zamojski
1.5.7.) Numer telefonu: 82 568 22 04
1.5.8.) Numer faksu: 82 568 22 86
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@bialopole.eu
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: bialopole.eu
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
gmina-bialopole.ezamawiajacy.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont dróg gminnych Nr 105023L i Nr 105024L w miejscowości Teresin w ramach RFRD2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b4b3e9ed-4b15-11ee-9aa3-96d3b4440790
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00420712
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-09-29
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00033143/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.9 Remont dróg gminnych Nr 105023L i Nr 105024L w miejscowości Teresin w ramach RFRD
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00380211
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: GK.271.9.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część 1: Remont drogi gminnej Nr 105023 L od km 0+000 do km 0+636 w miejscowości TeresinZakres zamówienia obejmuje:
5. Część 1:
- roboty przygotowawcze;
- ułożenie nawierzchni;
- wykonanie obustronnych poboczy utwardzonych kruszywem;
- wykonanie zjazdów
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg
4.5.5.) Wartość części: 339159,17 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część 2: Remont drogi gminnej Nr 105024 L od km 0+000 do km 0+995 w miejscowości TeresinZakres zamówienia obejmuje:
5. Część 2:
- roboty przygotowawcze;
- ułożenie nawierzchni;
- wykonanie obustronnych poboczy utwardzonych kruszywem;
- wykonanie zjazdów.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg
4.5.5.) Wartość części: 547307,72 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Postępowanie w zakresie części 1 zostało unieważnione na podstawie przepisów art. 255 pkt 3) ustawy, ponieważ oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia. Przed otwarciem ofert Zamawiający podał kwotę, jaką zamierza przeznaczyć na sfinansowanie części 1 zamówienia w wysokości: 417 165,78 zł brutto. W prowadzonym postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego, w terminie składania ofert wyznaczonym przez Zamawiającego wpłynęły dwie oferty z cenami powyżej kwoty jaką Zamawiający zamierzał przeznaczyć na realizację zamówienia. Zgodnie z art. 255 pkt 3) ustawy Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia jeżeli cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty.
Po dokonanej analizie możliwości finansowej jednostki Zamawiający uznał, że nie jest możliwe zwiększenie kwoty pierwotnie przeznaczonej na realizację zamówienia do ceny oferty najkorzystniejszej.
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Postępowanie w zakresie części 2 zostało unieważnione na podstawie przepisów art. 255 pkt 3) ustawy, ponieważ oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia. Przed otwarciem ofert Zamawiający podał kwotę, jaką zamierza przeznaczyć na sfinansowanie części 2 zamówienia w wysokości: 673 188,50 zł brutto. W prowadzonym postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego, w terminie składania ofert wyznaczonym przez Zamawiającego wpłynęły dwie oferty z cenami powyżej kwoty jaką Zamawiający zamierzał przeznaczyć na realizację zamówienia. Zgodnie z art. 255 pkt 3) ustawy Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia jeżeli cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty.
Po dokonanej analizie możliwości finansowej jednostki Zamawiający uznał, że nie jest możliwe zwiększenie kwoty pierwotnie przeznaczonej na realizację zamówienia do ceny oferty najkorzystniejszej.
| 2023-09-29 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |