Wykonanie kompletnej dokumentacji projektowo – kosztorysowej na budowę stacji uzdatniania wody
ZAKŁAD GOSPODARKI KOMUNALNEJ
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00420743
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2023-09-29 12:46
- Lokalizacja
- Brusy, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 5551002322
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi projektowania architektonicznego
Wykonawcy
2 przyznane
MAREK SKROCKIPoznań, PL
66 420 PLNMAREK SKROCKIPoznań, PL
66 420 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.