Remont infrastruktury drogowej na terenie gminy Cielądz w miejscowościach Gułki, Mała Wieś, Stolniki
GMINA CIELĄDZ
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00420907
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00420907/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-09-29 13:17
- Lokalizacja
- Cielądz, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-36beb5c3-5e95-11ee-9aa3-96d3b4440790
- Identyfikator
- 8351531678
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00420907 z dnia 2023-09-29 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont infrastruktury drogowej na terenie gminy Cielądz w miejscowościach Gułki, Mała Wieś, Stolniki
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA CIELĄDZ
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 750148199
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: 59
1.5.2.) Miejscowość: Cielądz
1.5.3.) Kod pocztowy: 96-214
1.5.4.) Województwo: łódzkie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL715 - Skierniewicki
1.5.7.) Numer telefonu: 46 815 24 29
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: urzad@cieladz.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.cieladz.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont infrastruktury drogowej na terenie gminy Cielądz w miejscowościach Gułki, Mała Wieś, Stolniki2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-36beb5c3-5e95-11ee-9aa3-96d3b4440790
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00420907
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-09-29
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00053536/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.10 Remont infrastruktury drogowej na terenie gminy Cielądz w miejscowościach: Gułki, Mała Wieś i Stolniki
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00420815
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: Or.SO.2714.12.2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1.Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych w branży drogowej, polegających na remoncie trzech odcinków dróg gminnych na ternie gminy Cielądz. Remont dróg należy wykonać systemem nakładkowym (warstwa wyrównawcza 3 cm i warstwa ścieralna 3 cm) wraz z odtworzeniem poboczy z kruszywa łamanego frakcji
0-31mm o szerokości 0,5 m i grubości 10 cm. Całkowita długość dróg przeznaczonych do remontu wynosi 1,5 km. Teren inwestycji stanowią:
droga gminna nr 113059E zlokalizowana na działce o nr ew. 156 w obrębie ewidencyjnym Gułki, gmina Cielądz, powiat rawski województwo łódzkie (identyfikator działki: 101303_2.0006.156). Długość drogi projektowanej do remontu wynosi na tym odcinku wynosi 0,500 km, przy szerokości zmiennej wynoszącej średnio 4 m.
droga gminna nr 116105E zlokalizowana na działce o nr ew. 259 w obrębie ewidencyjnym Mała Wieś, gmina Cielądz, powiat rawski województwo łódzkie (identyfikator działki: 101303_2.0011.259). Długość drogi projektowanej do remontu wynosi na tym odcinku wynosi 0,450 km, przy szerokości zmiennej wynoszącej średnio 3 m.
droga gminna nr 116352E zlokalizowana na działkach o nr ew. 98/3 i 540/1 w obrębie ewidencyjnym Stolniki, gmina Cielądz, powiat rawski województwo łódzkie (identyfikatory działek: 101303_2.0027.98/3, 101303_2.0027.540/1). Długość drogi projektowanej do remontu wynosi na tym odcinku wynosi 0,550 km, przy szerokości zmiennej wynoszącej średnio 4 m.
UWAGA!
Droga nr 116352E położona jest na obszarze objętym ochroną konserwatorską. Zamawiający wystąpił do konserwatora zabytków o odstąpienie od nadzoru konserwatorskiego w zakresie robót drogowych. Realizacja inwestycji zależna jest od uzyskania pozytywnej opinii w tym zakresie.
9.Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia obejmują załączony do niniejszej SWZ:
- Dokumentacja projektowa załącznik nr 6
- Specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót załącznik nr 7
- Przedmiar robót załącznik nr 8
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 6 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Postępowanie obarczone jest niemożliwą do usunięcia wadą uniemożliwiającą zawarcie niepodlegającej unieważnieniu umowy w sprawie zamówienia publicznego.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 0
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 0
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 0
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
| 2023-09-29 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |