Remont w Warsztatach Terapii Zajęciowej w Jantarze- etap II
Stowarzyszenie Przyjaciół Niepełnosprawnych "DAR" w Jantarze
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00420973
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00420973/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-09-29 13:27
- Lokalizacja
- Jantar, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-b50a2c7a-4707-11ee-9aa3-96d3b4440790
- Identyfikator
- 5791910616
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00420973 z dnia 2023-09-29 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont w Warsztatach Terapii Zajęciowej w Jantarze- etap II
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Stowarzyszenie Przyjaciół Niepełnosprawnych "DAR" w Jantarze
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 192077835
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Gdańska 38
1.5.2.) Miejscowość: Jantar
1.5.3.) Kod pocztowy: 82-103
1.5.4.) Województwo: pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL634 - Gdański
1.5.7.) Numer telefonu: +48552478973
1.5.8.) Numer faksu: +48552478973
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: dar@cdi.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: stegna.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-b50a2c7a-4707-11ee-9aa3-96d3b44407901.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający
stowarzyszenie
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont w Warsztatach Terapii Zajęciowej w Jantarze- etap II2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b50a2c7a-4707-11ee-9aa3-96d3b4440790
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00420973
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-09-29
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00372173/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Remont w Warsztatach Terapii Zajęciowej w Jantarze
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00389185
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 162158,54 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie Remontu w Warsztatach Terapii Zajęciowej w Jantarze. Obiekt jest zlokalizowany w Jantarze przy ul. Gdańskiej 38.
2. Przedmiot zamówienia obejmuje:
a) wymianę stolarki drzwiowej wewnętrznej i zewnętrznej
b) demontaż starych podłóg drewnianych
c) remont posadzek tj zasypanie pustki, izolacja przeciwwilgociowa i cieplna, wylanie posadzki, ułożenie posadzki Tarkett homogeniczny gr 2 mm
d) szpachlowanie, malowanie ścian i sufitów
e) demontaż i wykonanie nowych sufitów podwieszanych
f) remont 2 łazienek dla osób niepełnosprawnych
g) wymianę oświetlenia
h) wymianę grzejników
i) montaż rolet wewnętrznych
j) wywiezienie gruzu
k) roboty w zakresie instalacji elektrycznych, centralnego ogrzewania i wodno-kanalizacyjne
3. Przedmiot zamówienia należy wykonać zgodnie z przedmiarem robót oraz SWZ.
4. Zamawiający przewiduje możliwość odbycia przez Wykonawcę wizji lokalnej terenu prowadzonych prac przed złożeniem oferty.
5. Zamawiający udostępnia posiadany przedmiar robót jako materiał pomocniczy, mając na uwadze ułatwienie kalkulowania ceny ofertowej.
6. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert częściowych.
7. Przedmiot zamówienia należy wykonać zgodnie z zasadami wiedzy technicznej i obowiązującymi przepisami. Przedmiot zamówienia Wykonawca wykona z własnych nowych materiałów pierwszego gatunku. Materiały dostarczone przez Wykonawcę powinny odpowiadać co do jakości wymogom wyrobów dopuszczonych do obrotu i stosowania w budownictwie zgodnie z wymogami ustawy Prawo budowlane.
8. Zdemontowane urządzenia oraz materiały nadające się do odzysku Wykonawca zobowiązany jest złożyć w miejscu wskazanym przez Zamawiającego. Gruz oraz materiały nienadające się do odzysku Wykonawca zobowiązany jest poddać utylizacji w ramach wynagrodzenia wynikającego ze złożonej oferty. Koszt załadunku, rozładunku oraz przewozu do miejsca ich składowania lub utylizacji mieści się w wynagrodzeniu wynikającym ze złożonej oferty. Zamawiający zastrzega sobie prawo zażądania przedstawienia dowodów z przekazania zdemontowanych materiałów do utylizacji.
9. Zamawiający dopuszcza zaoferowanie materiałów i urządzeń równoważnych do wskazanych, z zastrzeżeniem, że ich parametry techniczne, funkcjonalne i użytkowe nie mogą być gorsze niż parametry materiałów i urządzeń wskazanych.
10. Jeżeli w opisie przedmiotu zamówienia znajdują się jakiekolwiek znaki towarowe, patenty lub pochodzenie, źródła lub szczególny proces, który charakteryzuje produkty lub usługi dostarczane przez konkretnego Wykonawcę – należy przyjąć, że Zamawiający podał opis ze wskazaniem na typ i dopuszcza składanie ofert równoważnych o parametrach techniczno - eksploatacyjno - użytkowych nie gorszych niż te, które zostały podane w opisie przedmiotu zamówienia. Zamawiający dopuszcza zaoferowanie materiałów i urządzeń równoważnych do wskazanych, z zastrzeżeniem, że ich parametry techniczne, funkcjonalne i użytkowe nie mogą być gorsze niż parametry materiałów i urządzeń wskazanych w dokumentacji.
11. Opis przedmiotu zamówienia zawarty w przedmiarze robót został sporządzony z uwzględnieniem wymagań w zakresie dostępności dla osób niepełnosprawnych oraz projektowania z przeznaczeniem dla wszystkich użytkowników.
12. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert wariantowych.
13. Wykonawcy zobowiązani są do wskazania w ofercie zakresu robót, których realizację zamierzają powierzyć podwykonawcom [wymagane oświadczenie w ww. zakresie zawarte jest na formularzu ofertowym].
14. Powierzenie wykonania części przedmiotu zamówienia podwykonawcy lub podwykonawcom wymaga zawarcia umowy o podwykonawstwo, przez którą należy rozumieć umowę w formie pisemnej o charakterze odpłatnym, zawartą pomiędzy Wykonawcą a innym podmiotem (podwykonawcą), a także między podwykonawcą a dalszym podwykonawcą lub między dalszymi podwykonawcami, na mocy której odpowiednio podwykonawca lub dalszy podwykonawca, zobowiązuje się wykonać część zamówienia.
15. Wykonawca zobowiązany jest zaoferować na warunkach opisanych we wzorze umowy stanowiącym załącznik nr 6 do SWZ minimum 24 – miesięczną gwarancję na wykonane prace i zamontowane urządzenia. (UWAGA GWARANCJA JEST JEDNYM Z KRYTERIÓW OCENY OFERT)
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45421131-1 - Instalowanie drzwi
45431200-9 - Kładzenie glazury
45431100-8 - Kładzenie terakoty
45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych
45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania
45332400-7 - Roboty instalacyjne w zakresie urządzeń sanitarnych
45410000-4 - Tynkowanie
45442100-8 - Roboty malarskie
45453100-8 - Roboty renowacyjne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W dniu 25.09.2023 r do godz 11.00 na zadanie "Remont w Warsztatach Terapii Zajęciowej w Jantarze- etap II" wpłynęła 1 oferta. Złożona oferta nie zawierała poprawnego formularza i została podpisana w sposób nie prawidłowy. (art 255 pkt 2 ustawy). Dodatkowo złożona oferta przewyższała kwotę, którą zamawiający przeznaczył na realizację zamówienia (art 255 pkt 3)Przed otwarciem ofert zamawiający podał kwotę jaką przeznaczył na realizację zamówienia tj 162 159 ,00 zł netto. Oferta, która wpłynęła firmy FHU SARDAW Marcin Plichta, ul Starogardzka 17, 83-250 Skarszewy opiewała na kwotę 554 681,18 zł netto. Oferta ta przewyższała kwotę, którą Zamawiający przeznaczył na realizację zamówienia.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
| 2023-09-29 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |