Przeprowadzenie w trybie indywidualnym szkolenia przygotowującego do egzaminu na prawo jazdy kat. C wraz z KWP do 10 osób bezrobotnych zarejestrowanych w Powiatowym Urzędzie Pracy w Pleszewie.

Powiatowy Urząd Pracy w Pleszewie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00098327
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00098327/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2025-02-11 10:26
Lokalizacja
Pleszew, wielkopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-534921be-a2df-41e2-8069-2eb2e9ce4115
Identyfikator
6171563575
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi szkolenioweUsługi szkół jazdyUsługi w zakresie egzaminów na prawo jazdy

Wykonawcy

1 przyznane

STANISŁAW PATEREKKoźmin Wielkopolski, PL · lot 0
85 330 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00098327 z dnia 2025-02-11

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Przeprowadzenie w trybie indywidualnym szkolenia przygotowującego do egzaminu na prawo jazdy kat. C wraz z KWP do 10 osób bezrobotnych zarejestrowanych w Powiatowym Urzędzie Pracy w Pleszewie.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiatowy Urząd Pracy w Pleszewie

1.3.) Oddział zamawiającego: PUP Pleszew

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 250967346

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Wyspiańskiego

1.5.2.) Miejscowość: Pleszew

1.5.3.) Kod pocztowy: 63-300

1.5.4.) Województwo: wielkopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL416 - Kaliski

1.5.7.) Numer telefonu: 62 7427 425

1.5.8.) Numer faksu: 62 7427 425 wew. 251

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: popl@praca.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: pleszew.praca.gov.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-534921be-a2df-41e2-8069-2eb2e9ce4115

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Tak

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przeprowadzenie w trybie indywidualnym szkolenia przygotowującego do egzaminu na prawo jazdy kat. C wraz z KWP do 10 osób bezrobotnych zarejestrowanych w Powiatowym Urzędzie Pracy w Pleszewie.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-534921be-a2df-41e2-8069-2eb2e9ce4115

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00098327

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-02-11

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00006218/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.1 Przeprowadzenie w trybie indywidualnym szkolenia prawo jazdy kat. C wraz z kwalifikacją wstępną przyspieszoną na przewóz rzeczy do 10 osób bezrobotnych

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Dla Ciebie. Dla biznesu. Aktywizacja zawodowa osób bezrobotnych i poszukujących pracy w powiecie pleszewskim Fundusze Europejskie dla Wielkopolski 2021-2027 Priorytet 6: Fundusze europejskie dla Wielkopolski o silniejszym wymiarze społecznym (EFS+) Działanie 6.1 Aktywizacja zawodowa osób bezrobotnych i poszukujących pracy – projekty PUP

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00059041

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: I.261.1.2025.AD

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi w zakresie przeprowadzenia
w trybie indywidualnym szkolenia przygotowującego do egzaminu na prawo jazdy kat. C wraz z kwalifikacją wstępną przyspieszoną do 10 osób bezrobotnych zarejestrowanych w Powiatowym Urzędzie Pracy w Pleszewie.
Podana wyżej liczba uczestników jest maksymalna i nie jest wiążąca zarówno dla Zamawiającego, jak i dla Wykonawcy. Ostateczna liczba uczestników będzie zależeć od potrzeb Zamawiającego.
Zamówienie obejmuje:
1) skierowanie kandydata na szkolenie na badania lekarskie do lekarza medycyny pracy oraz na badania psychologiczne,
2) przeprowadzenie szkolenia na prawo jazdy kat. C, które obejmuje: zajęcia teoretyczne i praktyczne w ilości 50 godzin,
3) przeprowadzenie egzaminu wewnętrznego,
4) zapisanie na egzamin państwowy i opłacenie egzaminu państwowego na kategorię C prawa jazdy,
5) przeprowadzenie szkolenia na kwalifikację wstępną przyspieszoną do kat. C: zajęcia teoretyczne i praktyczne w ilości 140 godzin,
6) zapisanie na egzamin państwowy i opłacenie egzaminu państwowego na kwalifikację wstępną przyspieszoną.
Szkolenie przygotowujące do egzaminu na prawo jazdy kat. C wraz z kwalifikacją wstępną przyspieszoną oraz z egzaminami wewnętrznymi
i egzaminami zewnętrznymi musi zakończyć się do 31.07.2025 r.

4.5.3.) Główny kod CPV: 80500000-9 - Usługi szkoleniowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

80411000-8 - Usługi szkół jazdy

80411100-9 - Usługi w zakresie egzaminów na prawo jazdy

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 85330 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 85330 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 85330 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Tak

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Konsorcjum ODZ Paterek - Lider konsorcjum: Ośrodek Doskonalenia Zawodowego Stanisław Paterek

Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: Ośrodek Doskonalenia Zawodowego Kacper Paterek, ODZ Paterek Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6210030826

7.3.3) Ulica: Krotoszyńska 30

7.3.4) Miejscowość: Koźmin Wielkopolski

7.3.5) Kod pocztowy: 63-720

7.3.6.) Województwo: wielkopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-02-11

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 85330 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2025-07-31
2025-02-11 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi