„Opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej przebudowy i rozbudowy oświetlenia ulicznego na terenie Gminy Michałowice-II”
GMINA MICHAŁOWICE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00421185
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2023-09-29 14:02
- Lokalizacja
- Reguły, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 5342480595
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi inżynieryjne w zakresie projektowaniaUsługi architektoniczne, inżynieryjne i pomiaroweNadzór nad projektem i dokumentacją
Wykonawcy
2 przyznane
MARIUSZ JANISZEWSKINowa Wieś, PL
159 777 PLNMARIUSZ JANISZEWSKINowa Wieś, PL
159 777 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.