„Zakup depozytorów kluczy na potrzeby Urzędów Skarbowych podległych Izbie Administracji Skarbowej w Rzeszowie"
Izba Administracji Skarbowej w Rzeszowie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00421543
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2023-09-29 15:36
- Lokalizacja
- Rzeszów, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 8131096298
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Kasety depozytoweZamki do sejfów depozytowych
Wykonawcy
4 przyznane
BT ELECTRONICS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKraków, PL
45 731,4 PLNBT ELECTRONICS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKraków, PL
68 597,1 PLNBT ELECTRONICS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKraków, PL
45 731,4 PLNBT ELECTRONICS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKraków, PL
68 597,1 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.