Dostawa części do pompy lamelowej JS Proputec 200/60 HP (LAP 200/60)

Master Odpady i Energia Sp. z o.o.

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00421748
Typ
Tender Result Notice
Opublikowano
2023-10-01 18:58
Lokalizacja
Tychy, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
Identyfikator
6462347267
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Części pomp lub podnośników cieczy

Wykonawcy

1 przyznane

TOMASZ SAJDAKRadom, PL
224 040,31 PLN

Treść ogłoszenia

Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.