Remont sali gimnastycznej w Szkole Podstawowej nr 175 w Łodzi
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 175 IM. HENRYKA RYLA
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00421759
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00421759/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-10-01 20:34
- Lokalizacja
- Łódź, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-c599781e-4339-11ee-a60c-9ec5599dddc1
- Identyfikator
- 7250028902
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Roboty budowlaneRoboty budowlane w zakresie szkół podstawowychRoboty malarskieInstalowanie drzwiInstalowanie okienPowtórne malowanieInstalowanie centralnego ogrzewaniaRoboty instalacyjne elektryczne
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00421759 z dnia 2023-10-01 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont sali gimnastycznej w Szkole Podstawowej nr 175 w Łodzi
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: SZKOŁA PODSTAWOWA NR 175 IM. HENRYKA RYLA
1.3.) Oddział zamawiającego: Szkoła Podstawowa nr 175 im. Henryka Ryla w Łodzi
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000731637
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Pomorska 27
1.5.2.) Miejscowość: Łódź
1.5.3.) Kod pocztowy: 90-202
1.5.4.) Województwo: łódzkie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL711 - Miasto Łódź
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@sp175.elodz.edu.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.sp175.lodz
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://portal.smartpzp.pl/jednostki_uml1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont sali gimnastycznej w Szkole Podstawowej nr 175 w Łodzi2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c599781e-4339-11ee-a60c-9ec5599dddc1
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00421759
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-10-01
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00074126/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.2 Roboty budowlane -wymiana wentylacji, remont sali gimnastycznejj
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00368318
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 3/SP175/2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia niniejszego postępowania są: roboty budowlane polegające na remoncie sali gimnastycznej w Szkole Podstawowej Nr 175 w Łodzi zgodnie z „Formularzem Oferty”, stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45214210-5 - Roboty budowlane w zakresie szkół podstawowych
45442100-8 - Roboty malarskie
45421131-1 - Instalowanie drzwi
45421132-8 - Instalowanie okien
45442180-2 - Powtórne malowanie
45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W wyznaczonym przez Zamawiającego terminie tj. do 11.09.2023 r. do godziny 09:00 nie wpłynęła żadna oferta| 2023-10-01 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |