BUDOWA INSTALACJI KLIMATYZACYJNEJ W BUDYNKU PRZYCHODNI REJONOWO-SPECJALISTYCZNEJ NR 1 W OLEŚNICY PRZY ULICY LUDWIKOWSKIEJ 10 – WYKONANIE PRAC BRANŻY ELEKTRYCZNEJ
SAMODZIELNY ZESPÓŁ PUBLICZNYCH ZAKŁADÓW OPIEKI ZDROWOTNEJ W OLEŚNICY
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00421966
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00421966/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-10-02 08:55
- Lokalizacja
- Oleśnica, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-ea16a7c6-47e5-11ee-a60c-9ec5599dddc1
- Identyfikator
- 9111678916
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00421966 z dnia 2023-10-02 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
BUDOWA INSTALACJI KLIMATYZACYJNEJ
W BUDYNKU PRZYCHODNI REJONOWO-SPECJALISTYCZNEJ NR 1 W OLEŚNICY PRZY ULICY LUDWIKOWSKIEJ 10 – WYKONANIE PRAC BRANŻY ELEKTRYCZNEJ
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: SAMODZIELNY ZESPÓŁ PUBLICZNYCH ZAKŁADÓW OPIEKI ZDROWOTNEJ W OLEŚNICY
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 931616743
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Mikołaja Reja 10
1.5.2.) Miejscowość: Oleśnica
1.5.3.) Kod pocztowy: 56-400
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL518 - Wrocławski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@szpzoz-olesnica.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://szpzoz-olesnica.bip.gov.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-ea16a7c6-47e5-11ee-a60c-9ec5599dddc11.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
BUDOWA INSTALACJI KLIMATYZACYJNEJW BUDYNKU PRZYCHODNI REJONOWO-SPECJALISTYCZNEJ NR 1 W OLEŚNICY PRZY ULICY LUDWIKOWSKIEJ 10 – WYKONANIE PRAC BRANŻY ELEKTRYCZNEJ
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ea16a7c6-47e5-11ee-a60c-9ec5599dddc1
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00421966
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-10-02
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00075977/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.2 zakup i montaż urządzeń do klimatzacji w Przychodni Rejonowo-Specjalistycznej Nr 1 w Oleśnicy ul. Ludwikowska 10
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00375947
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie zadania pn. „Budowa instalacji klimatyzacyjnej w budynku Przychodni Rejonowo-Specjalistycznej nr 1 w Oleśnicy przy ulicy Ludwikowskiej 10 – wykonanie prac branży elektrycznej”
Przedmiot zamówienia obejmuje w szczególności:
• wymianę (dostosowanie) wewnętrznej linii zasilającej (WLZ) do nowego obciążenia,
• ułożenie kabli zasilających (siłowych) oraz sterowniczych do jednostek zewnętrznych,
• modyfikacje w istniejącej tablicy głównej budynku,
• tablice rozdzielcze do zasilania systemów klimatyzacji: TK,TK1, TK2, TK3,
• instalacja zasilająca oraz sterownicza systemu klimatyzacji,
• instalacja zasilająca oraz sterownicza systemu detekcji gazów,
• instalacja uziemiająca, odgromowa oraz połączeń wyrównawczych,
• ochrona przeciwprzepięciowa,
• ochrona przeciwporażeniowa.
Szczegółowy zakres robót znajduje się w dokumentacji projektowej załączonej do postępowania. Gwarancja i rękojmia na wykonane zadanie obejmuje wszystkie elementy wykonanych robót. Wykonawca zobowiązany jest do dokonywania przeglądów okresowych i konserwacji wszystkich elementów w całym okresie gwarancji i rękojmi – jeżeli jest to wymagane przez producenta urządzeń.
Załączone do SWZ przedmiary robót należy traktować jako materiały pomocnicze. W ofercie należy wycenić wszystkie roboty ujęte w dokumentacji oraz prace opisane w opisie przedmiotu zamówienia.
Zamawiający dołożył wszelkich starań aby opis przedmiotu zamówienia był zgodny z ustawą. W przypadku określenia w dokumentacji projektowej nazwy, marki itp. wskazań, należy traktować je jako rozwiązania przykładowe, wzorcowe, a Zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne.
Zamawiający nie przewiduje podziału zamówienia na części i nie dopuszcza składania ofert częściowych. Powody niedokonania podziału: zamówienie jest częścią zamówienia pn. „Budowa instalacji klimatyzacyjnej w budynku Przychodni Rejonowo-Specjalistycznej nr 1 w Oleśnicy przy ulicy Ludwikowskiej 10 – wykonanie prac branży elektrycznej” i obejmuje prace w zakresie jednej branży – elektrycznej.
(CPV): 45310000-3
Zamawiający informuje, że w niniejszym postępowaniu nie dopuszcza się składania ofert wariantowych oraz:
1) nie dopuszcza możliwości złożenia ofert w postaci katalogów elektronicznych lub dołączenia katalogów elektronicznych do oferty,
2) nie zastrzega osobistego wykonania przez wykonawcę kluczowych zadań,
3) nie przewiduje:
a) udzielania zamówień, o którym mowa w art. art. 214 ust. 1 pkt 7 i 8
b) zawarcia umowy ramowej, o której mowa w art. 311–315 ustawy Pzp.
c) rozliczenia w walutach obcych,
d) aukcji elektronicznej, o której mowa w art. 308 ust. 1 ustawy Pzp.
e) zwrotu kosztów udziału w postępowaniu,
f) określenia w opisie przedmiotu zamówienia wymagań związanych z realizacją zamówienia, o których mowa w art. 96 ust. 2 pkt 2 ustawy Pzp,
g) zastrzeżenia możliwości ubiegania się i udzielenie zamówienia wyłącznie przez Wykonawców, o których mowa w art. 94 ustawy Pzp,
h) przeprowadzenia przez wykonawcę wizji lokalnej lub sprawdzenia przez wykonawcę dokumentów niezbędnych do realizacji zamówienia oraz nie wymaga złożenia oferty po odbyciu wizji lokalnej lub sprawdzeniu dokumentów niezbędnych do realizacji zamówienia,
i) udzielenia zaliczek na poczet wykonania zamówienia.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający unieważnił postępowanie na podstawie art. 255 pkt. 2 ustawy, bowiem jedyna oferta złożona w postępowaniu została odrzuconaSEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 213478,80 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 213478,80 PLN
| 2023-10-02 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |