Modernizacja (przebudowa) drogi dojazdowej do gruntów rolnych w Polskowoli

Gmina Kąkolewnica

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00422570
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00422570/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2023-10-02 11:27
Lokalizacja
Kąkolewnica, lubelskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-89deb30f-1fbc-11ee-a60c-9ec5599dddc1
Identyfikator
5381850671
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie dróg dojazdowychWyrównywanie terenuInstalowanie znaków drogowychUsługi pomiarowe

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00422570 z dnia 2023-10-02

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja (przebudowa) drogi dojazdowej do gruntów rolnych w Polskowoli

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Kąkolewnica

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 030237552

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Lubelska 5

1.5.2.) Miejscowość: Kąkolewnica

1.5.3.) Kod pocztowy: 21-302

1.5.4.) Województwo: lubelskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL811 - Bialski

1.5.7.) Numer telefonu: 83 372-20-10

1.5.8.) Numer faksu: 83 372-20-49

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@kakolewnica.lublin.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://ugkakolewnica.bip.lubelskie.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/transakcja/792040

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Modernizacja (przebudowa) drogi dojazdowej do gruntów rolnych w Polskowoli

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-89deb30f-1fbc-11ee-a60c-9ec5599dddc1

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00422570

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-10-02

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00129136/06/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.15 Modernizacja (przebudowa) drogi dojazdowej do gruntów rolnych w Polskowoli

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00300302

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: GR.271.12.2023

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest: Modernizacja (przebudowa) drogi dojazdowej do gruntów rolnych w Polskowoli, o długości 0,671 km.
2. Zamówieniem objęty jest planowany do modernizacji odcinek drogi gminnej Nr 101747L (działka nr 4224; obręb Polskowola) od km 0+000 do km 0+671, o szerokości jezdni 3,50 m.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233226-9 - Roboty budowlane w zakresie dróg dojazdowych

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45236000-0 - Wyrównywanie terenu

45233290-8 - Instalowanie znaków drogowych

71355000-1 - Usługi pomiarowe

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W dniu 26.07.2023 r. przed otwarciem ofert Zamawiający zamieścił na stronie postępowania informację o kwocie przeznaczonej na sfinansowanie zamówienia w wysokości 100 000,00 zł brutto. W niniejszym postępowaniu złożono 2 oferty, w tym ofertę z najniższą ceną w wysokości 191 947,65 zł złożoną przez firmę: Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjnych i Drogowych DROGBUD Sp. z o.o., ul. Gen. Franciszka Kleeberga 63, 21-400 Łuków. Zamawiający unieważnił postępowanie o udzielenie zamówienia, ponieważ cena ww. oferty przewyższała kwotę, którą Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia. Zamawiający, podejmując ww. decyzję, nie zwiększył kwoty 100 000,00 zł do najniższej ceny – pomimo wyrażenia przez oferenta pisemnej zgody na tę cenę po upływie terminu związania ofertą.
2023-10-02 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane