Roboty budowlane polegające na modernizacji instalacji przyzywowej w Domu Pomocy Społecznej przy ul. Kaletniczej 8 Miejskiego Centrum Usług Socjalnych we Wrocławiu.
Gmina Wrocław - Miejskie Centrum Usług Socjalnych we Wrocławiu
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00422636
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00422636/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-10-02 11:44
- Lokalizacja
- Wrocław, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-c41364a7-012f-11ee-9355-06954b8c6cb9
- Identyfikator
- 8971383551
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00422636 z dnia 2023-10-02 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Roboty budowlane polegające na modernizacji instalacji przyzywowej w Domu Pomocy Społecznej przy ul. Kaletniczej 8 Miejskiego Centrum Usług Socjalnych we Wrocławiu.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Wrocław - Miejskie Centrum Usług Socjalnych we Wrocławiu
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 932684540
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Mączna 3
1.5.2.) Miejscowość: Wrocław
1.5.3.) Kod pocztowy: 54-131
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL514 - Miasto Wrocław
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: mcus@mcus.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.mcus.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://portal.smartpzp.pl/mcus/public/postepowanie?postepowanie=480318661.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Pomoc społeczna
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Roboty budowlane polegające na modernizacji instalacji przyzywowej w Domu Pomocy Społecznej przy ul. Kaletniczej 8 Miejskiego Centrum Usług Socjalnych we Wrocławiu.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c41364a7-012f-11ee-9355-06954b8c6cb9
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00422636
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-10-02
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00049105/10/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.3 Roboty budowlane polegające na modernizacji instalacji przyzywowej w Domu Pomocy Społecznej przy ul. Kaletniczej 8 Miejskiego Centrum Usług Socjalnych we Wrocławiu
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00247852
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: MCUS.DZP.373-3/2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane polegające na modernizacji instalacji przyzywowej w Domu Pomocy Społecznej przy ul. Kaletniczej 8 (DPS) Miejskiego Centrum Usług Socjalnych we Wrocławiu.
2. Przedmiot zamówienia określony jest kodami CPV: 45000000-7 Roboty budowlane, 45316200-7 Instalowanie urządzeń sygnalizacyjnych.
Stosownie do treści art. 95 ust. 1 ustawy Pzp, Zamawiający wymaga aby Wykonawca lub Podwykonawca w ramach
realizacji niniejszego zamówienia zatrudniał na podstawie stosunku pracy osoby wykonujące zakres czynności określony w
Załączniku nr 5a do SWZ, jeżeli wykonanie tych czynności polega na wykonywaniu pracy w sposób określony w art. 22 § 1
ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. - Kodeks pracy
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45316200-7 - Instalowanie urządzeń sygnalizacyjnych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 6 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Przedm post zostało opubl w dniu 5.06.23 W postęp wyznaczono termin skład ofert na 22.06.23 Do wsk terminu wpłynęła 1 oferta. Zam na etapie badania ofert stwierdził, że opubl w postęp OPZ nie zawiera wymaganych danych niezbędnych do prawidłowego przygot oferty, w tym obliczenia jej ceny. W przypadku RB OPZ dokonuje się za pomocą dok. projektowej oraz STWiORB - art. 103 ustawy Pzp. Zam sporządził OPZ składający się z Przedmiaru oraz STWiORB, dod. zamieścił także szczeg. opis robót w Roz. IV SWZ. W ocenie Zam. sporządzony OPZ jest niepełny, zdekompletowany, gdyż nie zawiera szczeg informacji, których zamieszczenie mogłoby wpłynąć na liczbę potencjalnych wykonawców zainteres. realizacją zam publ, a w konsekwencji na wynik postęp. Należy zauważyć, że OPZ pozbawiony jest info. o obiekcie, w którym mają być prowadzone RB, w szczeg brakuje wskazania:1)ilości kondygnacji obiektu, na których mają być prowadzone prace;2)ilości i rodzaju pomieszczeń, w których ma być system przyzywowy. Ponadto brakuje planów, rysunków lub innych dok. umożliwiających określenie uwarunkowań i dokładnej lok. wykonywania robót (brak rysunków, planów o rozmieszczeniu systemu przyzyw. będącego przedmiotem zam). W trakcie badania ofert zauważono, że Przedmiar nie zawiera pozycji dot:1)demontażu istniejącego systemu przyzywowego;2)utylizacji materiałów; 3)szkolenia personelu z nowego systemu przyzywowego. Sama STWiORB , która została załączona do SWZ, nie zastępuje dok. w postaci planów, rysunków czy rzutów. W myśl §12 rozporz. Ministra Rozwoju i Technologii z dnia 20.12.21 r. w sprawie szczeg zakresu i formy dok. projektowej, STWiORB oraz programu funkcjonalno-użytkowego STWiORB stanowi opr. zawierające w szczeg. zbiory wymagań, które są niezbędne do określenia standardu i jakości wykonania robót w zakresie sposobu wykonania robót budowlanych, właściwości wyrobów bud. oraz oceny prawidłowości wykonania poszczególnych robót. Tym samym określenie standardu i jakości wykonania robót nie jest tym samym co określenie uwarunkowań i dokładnej lokalizacji wyk robót. Tak przygotowany OPZ zakłóca równe traktowanie wykonawców oraz narusza zasadę uczciwej konkurencji. Przedm postęp nie wzbudziło zaint wśród potencjalnych wykonawców. Zam. jest zobowiązany opisać przedmiot zam w sposób, który nie będzie zakłócać uczciwej konkurencji. OPZ powinien umożliwiać jednakowy dostęp do zam i nie może powodować nieuzasadnionych przeszkód w ubieganiu się o udzielenie zam. W opinii Zam w przedm postęp. takowe przeszkody wystąpiły, gdyż Wykonawcy nie znający obiektu oraz rozkładu systemu przyzyw będącego nadal w użyciu, jak również rozkładu systemu przyzyw będącego przed. robót, nie byli w stanie dokonać prawidłowej wyceny oferty bez konieczności wykonania wizji lokalnej. Możliwość odbycia wizji lokalnej została przewidziana w SWZ, a termin na składanie ofert został wyznaczony z jej uwzględ, jednakże przy niekompletnym OPZ termin ten wydaje się być terminem zbyt krótkim. Należy stwierdzić, że wydłużony termin na składanie ofert miał charakter symboliczny, nieadekwatny do sytuacji. Warto także nadmienić, że wizja lokalna miała charakter nieobowiązkowy,co przy niekompletnym OPZ należy uznać za wadę postęp. Zasady Pzp wskazują, że Zam. przygotowuje i przeprowadza postęp. o udzielenie zam. w sposób zapewniający zachowanie uczciwej konkurencji oraz równe traktowanie wykonawców, przejrzysty i proporcjonalny (art. 16 ustawy Pzp). Ograniczenie kręgu wykonawców, którzy są potencjalnie zainteresowani złożeniem ofert w postęp, narusza te zasady. Naruszenie zasad określonych w ustawie Pzp definiuje się jako wadę postęp. Zgodnie z art. 255 pkt 6 ustawy Pzp Zamawiający unieważnia postęp. o udzielenie zamówienia, jeżeli postęp. obarczone jest nieusuwalną wadą, która uniemożliwia zawarcie ważnej umowy w sprawie zam. pub. Zapis dok. postęp. sprzeczny z ustawowymi zasadami, który zidentyfikowano dopiero po otwarciu ofert, nie może być naprawiony. Jedyną możliwością pozostaje unieważ. wadliwego postęp.| 2023-10-02 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |