Budowa garażu na samochód bojowy OSP Niwnice w systemie „zaprojektuj i wybuduj” - III postępowanie

Gmina i Miasto Lwówek Śląski

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00422923
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00422923/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2023-10-02 13:02
Lokalizacja
Lwówek Śląski, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-c45637ff-4be6-11ee-a60c-9ec5599dddc1
Identyfikator
6161003030
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlanePrzygotowanie terenu pod budowęRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanychUsługi inżynieryjne w zakresie projektowaniaNadzór nad projektem i dokumentacją

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00422923 z dnia 2023-10-02

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa garażu na samochód bojowy OSP Niwnice w systemie „zaprojektuj i wybuduj” - III postępowanie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina i Miasto Lwówek Śląski

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000530643

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Al. Wojska Polskiego 25A

1.5.2.) Miejscowość: Lwówek Śląski

1.5.3.) Kod pocztowy: 59-600

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL515 - Jeleniogórski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: urzad@lwowekslaski.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.lwowekslaski.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/lwowekslaski

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Budowa garażu na samochód bojowy OSP Niwnice w systemie „zaprojektuj i wybuduj” - III postępowanie

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c45637ff-4be6-11ee-a60c-9ec5599dddc1

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00422923

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-10-02

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00042904/06/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.5 Budowa garażu na samochód bojowy OSP Niwnice

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00382389

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: IN.271.51.2023.AO

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane polegające na budowie garażu z dwiema bramami wjazdowymi o wymiarach światła bramy wjazdowej wynoszącej 3,50 x 4,50 m każda, na działce nr 885 obręb 0030 Niwnice, gm. Lwówek Śląski.
Przedmiot zamówienia przewidziany jest do realizacji w systemie „zaprojektuj i wybuduj”. Garaż ma za zadanie pełnić funkcję uzupełniającą dla istniejącego budynku remizy strażackiej o miejsca postojowe dla dwóch samochodów bojowych o wymiarach: 9,90 m x 2.55m, 9,90m x 2.55m, o wysokościach 4,00 m każdy.
Należy zaprojektować garaż jednokondygnacyjny z dachem dwuspadowym o bardzo prostej bryle. Budynek istniejącej remizy należy połączyć z nowoprojektowanym garażem poprzez otwór drzwiowy dopasowany do drzwi w istniejącej części. Wentylacja poprzez otwory wywiewne w każdej z bram oraz otwory wywiewne w ścianach bocznych.
Koncepcja zakłada, że:
-garaż posadowiony będzie na stopach fundamentowych;
-garaż blaszany w kolorze szarym;
-konstrukcja ścian i dachu garażu stalowa lub aluminiowa;
-blacha na ścianach trapezowa;
-ściany w kolorze szarym z nitami w tym samym kolorze;
-dwie bramy wjazdowe uchylne, segmentowe przemysłowe o szerokości 3,50 m i wysokości 4,50 m każda otwierana automatycznie;
-bramy wjazdowe ocieplane z okienkami z wbudowanymi kratkami wentylacyjnymi;
-bramy wjazdowe w kolorze czerwonym;
-bramy wjazdowe wyposażone w mechanizm blokujący po otwarciu;
-dach dwuspadowy z blachodachówki o nachyleniu min. 35°;
-dach w kolorze matowym czerwonym RAL3020;
-konstrukcja malowana proszkowo farbą podkładową (szarą) – w przypadku konstrukcji stalowej;
-odwodnienie – wody opadowe i roztopowe rynnami i rurami systemowymi spadowymi odprowadzane na teren działki.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

71248000-8 - Nadzór nad projektem i dokumentacją

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli nie złożono żadnego wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo żadnej oferty. W postępowaniu prowadzonym w trybie podstawowym bez negocjacji pn. „Budowa garażu na samochód bojowy OSP Niwnice w systemie „zaprojektuj i wybuduj” – III postępowanie” do upływu terminu wyznaczonego na składanie ofert, tj. do dnia 25.09.2023 r. do godz. 10:00, nie złożono żadnej oferty.
2023-10-02 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane