Rozbudowa hydroforni w budynku nr 11 oraz remont wewnętrznej sieci zimnej wody – etap 1, w siedzibie Zamawiającego Łukasiewicz - IChP , 01-793 Warszawa ul. Rydygiera 8.
Sieć Badawcza Łukasiewicz - Instytut Chemii Przemysłowej imienia Profesora Ignacego Mościckiego
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00423310
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00423310/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-10-02 14:12
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-dc0c4d80-4d45-11ee-a60c-9ec5599dddc1
- Identyfikator
- 5252836114
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00423310 z dnia 2023-10-02 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Rozbudowa hydroforni w budynku nr 11 oraz remont wewnętrznej sieci zimnej wody – etap 1, w siedzibie Zamawiającego Łukasiewicz - IChP , 01-793 Warszawa ul. Rydygiera 8.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Sieć Badawcza Łukasiewicz - Instytut Chemii Przemysłowej imienia Profesora Ignacego Mościckiego
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 387049383
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Rydygiera 8
1.5.2.) Miejscowość: Warszawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 01-793
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: malgorzata.rudyk@ichp.lukasiewicz.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://ichp.lukasiewicz.gov.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ichp.ezamawiajacy.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający
Instytut działający w ramach Sieci Badawczej Łukasiewicz
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Prace naukowo badawcze w dziedzinach nauk przyrodniczych
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Rozbudowa hydroforni w budynku nr 11 oraz remont wewnętrznej sieci zimnej wody – etap 1, w siedzibie Zamawiającego Łukasiewicz - IChP , 01-793 Warszawa ul. Rydygiera 8.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-dc0c4d80-4d45-11ee-a60c-9ec5599dddc1
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00423310
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-10-02
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00397692
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: FL.250.24.2023.MR
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest rozbudowa hydroforni w bud. nr 11 oraz remont wewnętrznej sieci zimnej wody etap 1 przy terenie na Rydygiera 8. Wykonanie przedmiotu zamówienia realizowane na podstawie decyzji o pozwoleniu na budowę oraz wykonanego zgłoszenia wykonywania robót budowlanych w zakresie zewnętrznej instalacji zimnej wody.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45232000-2 - Roboty pomocnicze w zakresie rurociągów i kabli
42131160-5 - Hydranty
38421100-3 - Wodomierze
45231110-9 - Roboty budowlane w zakresie kładzenia rurociągów
45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne
45262690-4 - Remont starych budynków
45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu
45410000-4 - Tynkowanie
45431000-7 - Kładzenie płytek
45442100-8 - Roboty malarskie
45223000-6 - Roboty budowlane w zakresie konstrukcji
45442200-9 - Nakładanie powłok antykorozyjnych
45223100-7 - Montaż konstrukcji metalowych
45223220-4 - Roboty zadaszeniowe
45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych
45311100-1 - Roboty w zakresie okablowania elektrycznego
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Nie wpłynęły żadne oferty| 2023-10-02 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |