Wykonanie dokumentacji projektowo –kosztorysowej modernizacji instalacji c.o. i c.w.u. w budynkach komunalnych
Miasto Stołeczne Warszawa Dzielnica Rembertów
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00423684
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2023-10-02 15:51
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 5252248481
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
Wykonawcy
4 przyznane
MACIEJ MACIĄGAWarszawa, PL
24 900 PLNMACIEJ MACIĄGAWarszawa, PL
25 500 PLNMACIEJ MACIĄGAWarszawa, PL
22 500 PLNMACIEJ MACIĄGAWarszawa, PL
24 900 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.