Wykonanie prac zabezpieczających w budynkach należących do OT KOWR w Szczecinie znajdujących się w miejscowości Wicimice, gmina Płoty – postępowanie nr SZC.WOP.260.24.2023.
Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00423857
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00423857/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-10-03 07:39
- Lokalizacja
- Szczecin, zachodniopomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-396a2daf-52d7-11ee-a60c-9ec5599dddc1
- Identyfikator
- 5272818355
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00423857 z dnia 2023-10-03 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie prac zabezpieczających w budynkach należących do OT KOWR w Szczecinie znajdujących się w miejscowości Wicimice, gmina Płoty – postępowanie nr SZC.WOP.260.24.2023.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa
1.3.) Oddział zamawiającego: Oddział Terenowy w Szczecinie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 367849538
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Bronowicka 41
1.5.2.) Miejscowość: Szczecin
1.5.3.) Kod pocztowy: 71-012
1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL424 - Miasto Szczecin
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia.publiczne.szczecin@kowr.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.kowr.gov.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://kowr.eb2b.com.pl/open-auctions.html1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - agencja wykonawcza
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
gospodarowanie nieruchomościami Skarbu Państwa, wsparcie rolnictwa, aktywna polityka rolna oraz rozwój obszarów wiejskich
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wykonanie prac zabezpieczających w budynkach należących do OT KOWR w Szczecinie znajdujących się w miejscowości Wicimice, gmina Płoty – postępowanie nr SZC.WOP.260.24.2023.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-396a2daf-52d7-11ee-a60c-9ec5599dddc1
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00423857
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-10-03
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00081830/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.17 Wykonanie prac zabezpieczających na budynku znajdującym się na działce nr 326/14, obręb Wicimice, gmina Płoty
1.1.18 Wykonanie prac zabezpieczajacych na budynku znajdującym sie na działce nr 326/36, obręb Wicimice, gmina Płoty
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00398381
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: SZC.WOP.260.24.2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 343725,83 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Zadanie częściowe A – wykonanie prac zabezpieczających na budynku biurowym o nr inwentarzowym 1074031055*B, położonego na działce oznaczonej nr 326/14, obręb Wicimice, gmina Płoty. 1. Dla zadania częściowego A:a) Rozebranie pokrycia dachowego z dachówki betonowej,
b) Rozebranie konstrukcji więźby dachowej – ołacenie dachu,
c) Wzmocnienie krokwi deskami,
d) Ołacenie połaci dachowych łatami,
e) Pokrycie dachowe z blachy trapezowej wysokości fali 100 mm wraz z wykonaniem obróbek – blacha stalowa (trapezowa) na łatach,
f) Obróbki blacharskie przy szerokości w rozwinięciu ponad 25 cm – blacha kalenicowa,
g) Rynny dachowe z PCV fi 110 mm,
h) Rury spustowe z PCV,
i) Wywóz gruzu wraz z utylizacją,
j) Rusztowania,
k) Zamurowanie otworów drzwiowych i okiennych cegła gr 6 cm,
l) Podstemplowanie stropu
4.5.3.) Główny kod CPV: 45261210-9 - Wykonywanie pokryć dachowych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45261000-4 - Wykonywanie pokryć i konstrukcji dachowych oraz podobne roboty
45261900-3 - Naprawa i konserwacja dachów
45261910-6 - Naprawa dachów
45000000-7 - Roboty budowlane
45262100-2 - Roboty przy wznoszeniu rusztowań
45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
45262500-6 - Roboty murarskie i murowe
4.5.5.) Wartość części: 150289,37 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zadanie częściowe B – wykonanie prac zabezpieczających na budynku gorzelni o nr inwentarzowym 1074031046*B, położonego na działce oznaczonej nr 326/36, obręb Wicimice, gmina Płoty1. Dla zadania częściowego B:
a) Rozebranie pokrycia dachowego z dachówki betonowej – mały daszek,
b) Uzupełnienie deskowania dachów – deski grubości 19 mm,
c) Ołacenie połaci dachowych łatami,
d) Pokrycie dachowe z blachy trapezowej wysokości fali 100 mm wraz z wykonaniem obróbek – blacha stalowa (trapezowa) na łatach,
e) Obróbki blacharskie przy szerokości w rozwinięciu ponad 25 cm – blacha kalenicowa,
f) Rynny dachowe z PCV fi 110 mm,
g) Rury spustowe z PCV,
h) Wywóz gruzu wraz z utylizacją,
i) Rusztowania,
j) Zamurowanie otworów drzwiowych i okiennych cegła gr 6 cm
4.5.3.) Główny kod CPV: 45261210-9 - Wykonywanie pokryć dachowych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45261000-4 - Wykonywanie pokryć i konstrukcji dachowych oraz podobne roboty
45261900-3 - Naprawa i konserwacja dachów
45261910-6 - Naprawa dachów
45000000-7 - Roboty budowlane
45262100-2 - Roboty przy wznoszeniu rusztowań
45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
45262500-6 - Roboty murarskie i murowe
4.5.5.) Wartość części: 272493,40 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W przedmiotowym postępowaniu do dnia 02.10.2023 r. do godziny 10:00 nie złożono żadnej oferty. W związku z powyższym unieważnienie postępowania na podstawie art. 255 pkt 1 ustawy Prawo zamówień publicznych było zasadne i konieczne.
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W przedmiotowym postępowaniu do dnia 02.10.2023 r. do godziny 10:00 nie złożono żadnej oferty. W związku z powyższym unieważnienie postępowania na podstawie art. 255 pkt 1 ustawy Prawo zamówień publicznych było zasadne i konieczne.
| 2023-10-03 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |