Miejsce dla ludzi z pasją – skatepark w Nowym Dworze Mazowieckim
MIASTO NOWY DWÓR MAZOWIECKI
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00424114
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00424114/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-10-03 09:13
- Lokalizacja
- Nowy Dwór Mazowiecki, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-9734fb5e-53bd-11ee-9aa3-96d3b4440790
- Identyfikator
- 5311000938
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00424114 z dnia 2023-10-03 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Miejsce dla ludzi z pasją – skatepark w Nowym Dworze Mazowieckim
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: MIASTO NOWY DWÓR MAZOWIECKI
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 013270347
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Zakroczymska 30
1.5.2.) Miejscowość: Nowy Dwór Mazowiecki
1.5.3.) Kod pocztowy: 05-100
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL912 - Warszawski wschodni
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@nowydwormaz.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.nowydwormaz.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-9734fb5e-53bd-11ee-9aa3-96d3b44407901.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Miejsce dla ludzi z pasją – skatepark w Nowym Dworze Mazowieckim2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-9734fb5e-53bd-11ee-9aa3-96d3b4440790
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00424114
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-10-03
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00007901/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.12 Miejsce dla ludzi z pasją – skatepark w Nowym Dworze Mazowieckim
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00399440
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: WPI.271.1.15.2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 1080000 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie zadania pn.: „Miejsce dla ludzi z pasją – skatepark w Nowym Dworze Mazowieckim”.
2. Kody CPV:
45112720-8 - Roboty w zakresie kształtowania terenów sportowych i rekreacyjnych,
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę,
45262300-4 – Betonowanie,
45223800-4 - Montaż i wznoszenie gotowych konstrukcji,
45500000-2 - Wynajem maszyn i urządzeń wraz z obsługą operatorską do prowadzenia robót z zakresu budownictwa oraz inżynierii wodnej i lądowej,
71221000-3 - Usługi architektoniczne w zakresie obiektów budowlanych.
3. Prace budowlane należy wykonać w systemie „zaprojektuj i wybuduj” na podstawie załączonego Programu Funkcjonalno-Użytkowego.
4. Zamówienie składa się z dwóch etapów: wykonanie projektu wraz z uzyskaniem niezbędnych opinii, warunków, pozwoleń/zgłoszeń itp. oraz wykonanie zakresu prac na podstawie wykonanego projektu.
5. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert częściowych. Zamówienie jest niepodzielne na części, gdyż ze względów technicznych, organizacyjnych i ekonomicznych tworzy nierozerwalną całość.
6. Przedmiot zamówienia został szczegółowo określony w Opisie przedmiotu zamówienia (załącznik nr 1 do SWZ).
4.5.3.) Główny kod CPV: 45112720-8 - Roboty w zakresie kształtowania terenów sportowych i rekreacyjnych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45262300-4 - Betonowanie
45223800-4 - Montaż i wznoszenie gotowych konstrukcji
45500000-2 - Wynajem maszyn i urządzeń wraz z obsługą operatorską do prowadzenia robót z zakresu budownictwa oraz inżynierii wodnej i lądowej
71221000-3 - Usługi architektoniczne w zakresie obiektów budowlanych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
nie złożono żadnej oferty| 2023-10-03 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |