Remont pokrycia dach. mag. nr 4 oraz bud. nr 9, Remont bud. nr 29 w Kraśniku oraz Rem. izolacji zew. części bud. wielorodzinnego z odwodnieniem i odtworzeniem, poprawą inst.drenażowej,sanit.w Grójcu
AMW SINEVIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00424116
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00424116/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-10-03 09:13
- Lokalizacja
- Nowy Dwór Mazowiecki, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-fdca7a86-2c5d-11ee-9aa3-96d3b4440790
- Identyfikator
- 7010303102
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00424116 z dnia 2023-10-03 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont pokrycia dach. mag. nr 4 oraz bud. nr 9, Remont bud. nr 29 w Kraśniku oraz Rem. izolacji zew. części bud. wielorodzinnego z odwodnieniem i odtworzeniem, poprawą inst.drenażowej,sanit.w Grójcu
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: AMW SINEVIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 142989877
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Paderewskiego 6
1.5.2.) Miejscowość: Nowy Dwór Mazowiecki
1.5.3.) Kod pocztowy: 05-100
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL912 - Warszawski wschodni
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: biuro@amwsinevia.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://amwsinevia.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
www.amwsinevia.eb2b.com.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Budownictwo i obiekty komunalne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont pokrycia dach. mag. nr 4 oraz bud. nr 9, Remont bud. nr 29 w Kraśniku oraz Rem. izolacji zew. części bud. wielorodzinnego z odwodnieniem i odtworzeniem, poprawą inst.drenażowej,sanit.w Grójcu2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-fdca7a86-2c5d-11ee-9aa3-96d3b4440790
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00424116
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-10-03
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00343205
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: SVA/W/J/4620-38/2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część 1: Remont pokrycia dachowego budynku nr 4 przy ul. Kolejowej 24 w Kraśniku4.5.3.) Główny kod CPV: 45261900-3 - Naprawa i konserwacja dachów
4.5.5.) Wartość części: 180776,55 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część 2: Remont pokrycia dachowego budynku nr 9 przy ul. Kolejowej 24 w Kraśniku4.5.3.) Główny kod CPV: 45261900-3 - Naprawa i konserwacja dachów
4.5.5.) Wartość części: 69965,90 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część 3: Remont dachu budynku magazynowego nr 29 przy ul. Kolejowej 24 w Kraśniku4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45261900-3 - Naprawa i konserwacja dachów
4.5.5.) Wartość części: 117674,80 PLN
Część 4
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część 4: Remont budynku magazynowego nr 29 przy ul. Kolejowej 24 w Kraśniku4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45442100-8 - Roboty malarskie
4.5.5.) Wartość części: 77252,00 PLN
Część 5
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część 5: Remont oraz wymiana bram garażowych budynku magazynowego nr 29 przy ul. Kolejowej 24 w Kraśniku4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.5.) Wartość części: 82800,00 PLN
Część 6
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część 6: Remont izolacji zewnętrznej części budynku z odwodnieniem oraz odtworzeniem i poprawą instalacji drenażowej i sanitarnej przy ul. Zastacyjnej 6J w Grójcu4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.5.) Wartość części: 168115,88 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Kwota, którą Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia wynosi 222 355,00 zł. Natomiast cena brutto oferty z najniższą ceną w przedmiotowym postępowaniu złożona przez Wykonawcę FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWO-FINANSOWA GRZEGORZ POWROŹNIK, Stanisława Konery, nr 3, lok. 3, 37-600 Lubaczów wynosi 496 199,39 zł.
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Kwota, którą Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia wynosi 86 056,00 zł. Natomiast cena brutto oferty z najniższą ceną w przedmiotowym postępowaniu złożona przez Wykonawcę FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWO-FINANSOWA GRZEGORZ POWROŹNIK, Stanisława Konery, nr 3, lok. 3, 37-600 Lubaczów wynosi 162 070,89 zł.
Część 3
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Kwota, którą Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia wynosi 144 740,00 zł. Natomiast cena brutto oferty z najniższą ceną w przedmiotowym postępowaniu złożona przez Wykonawcę FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWO-FINANSOWA GRZEGORZ POWROŹNIK, Stanisława Konery, nr 3, lok. 3, 37-600 Lubaczów wynosi 248 177,47 zł.
Część 4
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Kwota, którą Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia wynosi 95 019,00 zł. Natomiast cena brutto oferty z najniższą ceną w przedmiotowym postępowaniu złożona przez Wykonawcę "POL-BUD" JACEK POLESZAK, ul. Kwiatowa, nr 29, 21-003 Dys wynosi 115 872,74 zł.
Część 5
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Kwota, którą Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia wynosi 101 844,00 zł. Natomiast cena brutto oferty z najniższą ceną w przedmiotowym postępowaniu złożona przez Wykonawcę FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWO-FINANSOWA GRZEGORZ POWROŹNIK, Stanisława Konery, nr 3, lok. 3, 37-600 Lubaczów wynosi 190 309,28 zł.
Część 6
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 6)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Kwota, którą Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia wynosi 206 782,00 zł. Natomiast cena brutto oferty z najniższą ceną w przedmiotowym postępowaniu złożona przez Wykonawców wspólnie ubiegających się o zamówienie Marian Marszałek wspólnik spółki cywilnej "BUDMAR" PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-USŁUGOWO-HANDLOWE ul. Elżbiety Jackiewiczowej nr 4, 26-600 Radom oraz Piotr Marszałek wspólnik spółki cywilnej "BUDMAR" PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-USŁUGOWO-HANDLOWE, ul. Elżbiety Jackiewiczowej nr 4, 26-600 Radom, działającymi wspólnie w ramach spółki cywilnej pod nazwą "BUDMAR" PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-USŁUGOWO-HANDLOWE wynosi 339 900,00 zł.
| 2023-10-03 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |