"Sukcesywna dostawa oleju napędowego, oleju opałowego i benzyny bezołowiowej Pb 95 dla Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Karolewie".

Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Karolewie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00424502
Typ
Tender Result Notice
Opublikowano
2023-10-03 10:39
Lokalizacja
Kętrzyn, warmińsko-mazurskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
Identyfikator
7420000424
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

PaliwaOlej napędowyOleje opałoweBenzyna bezołowiowa

Wykonawcy

2 przyznane

"BOSS19" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄMrągowo, PL
423 360 PLN
"BOSS19" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄMrągowo, PL
36 800 PLN

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.