Remont drogi powiatowej nr 1438 S Milówka - Prusów na odcinku od km 1 + 543 do km 1+773 w miejscowości Milówka
Powiat Żywiecki
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00424520
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00424520/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-10-03 10:42
- Lokalizacja
- Żywiec, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-2e724a23-5b74-11ee-9aa3-96d3b4440790
- Identyfikator
- 5532526018
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00424520 z dnia 2023-10-03 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont drogi powiatowej nr 1438 S Milówka - Prusów na odcinku od km 1 + 543 do km 1+773 w miejscowości Milówka
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Żywiecki
1.3.) Oddział zamawiającego: Starostwo Powiatowe w Żywcu
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 072181729
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Krasińskiego 13
1.5.2.) Miejscowość: Żywiec
1.5.3.) Kod pocztowy: 34-300
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL225 - Bielski
1.5.7.) Numer telefonu: +48338605000
1.5.8.) Numer faksu: +48338605083
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@zywiec.powiat.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zywiec.powiat.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-2e724a23-5b74-11ee-9aa3-96d3b44407901.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont drogi powiatowej nr 1438 S Milówka - Prusów na odcinku od km 1 + 543 do km 1+773 w miejscowości Milówka2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-2e724a23-5b74-11ee-9aa3-96d3b4440790
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00424520
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-10-03
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00309631/16/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.25 Remont drogi powiatowej nr 1438 S Milówka - Prusów na odcinku od km 1+543 do km 1+773 w miejscowości Milówka.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00410870
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZZP.272.34.2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane pn. Remont drogi powiatowej nr 1438 S Milówka - Prusów na odcinku od km 1 + 543 do km 1+773 w miejscowości Milówka.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określono w przedmiarze robót – Załączniki Nr 4 do SWZ.
3. Zamawiający wymaga, aby pracownicy fizyczni skierowani przez wykonawcę lub podwykonawcę do wykonania czynności: roboty budowlane wchodzące w zakres przedmiotu zamówienia, byli zatrudnieni na podstawie stosunku pracy.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 256 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Po wszczęciu postępowania, jak wynika z pisma Powiatowego Zarządu Dróg w Żywcu, wnioskodawca zwrócił się do Zamawiającego o anulowanie postępowania o udzielenie zamówienia, spowodowane to jest zamiarem rozszerzeniem zakresu rzeczowo – finansowego zadania, dotyczącego planowanego wcześniej do remontu odcinka DP 1438 S, tj. wydłużenia odcinka drogi z 230 mb do 520 mb przy pozostawieniu tego samego punktu początkowego odcinka drogi, oraz związanym z tym zwiększeniem kosztów realizacji zadania – dzięki uzyskanemu dofinansowaniu ze środków zewnętrznych (dotacja Nadleśnictwa Węgierska Górka).| 2023-10-03 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |