Nadbudowa budynku OSP w Łęgu Przedmiejskim

Gmina Lelis

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00424617
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00424617/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2023-10-03 11:04
Lokalizacja
Lelis, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-5715feab-53b1-11ee-a60c-9ec5599dddc1
Identyfikator
7582123571
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Drewniane konstrukcje dachoweWykonywanie pokryć dachowychRoboty w zakresie instalacji elektrycznychMontaż instalacji piorunochronnej

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00424617 z dnia 2023-10-03

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Nadbudowa budynku OSP w Łęgu Przedmiejskim

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Lelis

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 550668189

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Szkolna 39

1.5.2.) Miejscowość: Lelis

1.5.3.) Kod pocztowy: 07-402

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL924 - Ostrołęcki

1.5.7.) Numer telefonu: (0-29) 746 90 11

1.5.8.) Numer faksu: (0-29) 649 90 00

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@lelis.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.lelis.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/lelis

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Nadbudowa budynku OSP w Łęgu Przedmiejskim

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-5715feab-53b1-11ee-a60c-9ec5599dddc1

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00424617

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-10-03

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00064640/06/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.16 Nadbudowa budynku OSP w Łęgu Przedmiejskim

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00398943

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: IR.271.32.2023

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 172417,38 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest zadanie pn.: „Nadbudowa budynku OSP w Łęgu Przedmiejskim”. Szczegółowy zakres robót oraz opis realizacji przedmiotu zamówienia zawiera dokumentacja techniczna oraz przedmiary robót stanowiące załącznik nr 12 do niniejszej SWZ oraz projektowane postanowienia umowy stanowiące załącznik nr 11 do niniejszej SWZ.
Do obowiązków Wykonawcy należy:
- zabezpieczenie terenu budowy,
- oznakowanie terenu budowy,
- badania i pomiary instalacji uziemiającej,
- badania i pomiary instalacji piorunochronnej,
- przegląd kominiarski,
- świadectwo charakterystyki energetycznej,
- obsługa geodezyjna,

4.5.3.) Główny kod CPV: 44232000-5 - Drewniane konstrukcje dachowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45261210-9 - Wykonywanie pokryć dachowych

45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych

45312311-0 - Montaż instalacji piorunochronnej

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że Zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty.
Zamawiający przed otwarciem ofert podał, że na sfinansowanie zamówienia zamierza przeznaczyć kwotę w wysokości 210.000,00 zł brutto.
W przedmiotowym postępowaniu w wymaganym terminie, tj. do dnia 2 października 2023 roku do godz. 10:00 złożono tylko jedną ofertę niepodlegającą odrzuceniu.
Cena oferty wynosi 387.450,00 zł brutto i przewyższa kwotę, jaką Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 387450,00 PLN

2023-10-03 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane