„Remont, modernizacja drogi gminnej nr 146031Z Buszynko – Porost – Etap III”

Gmina Bobolice

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00424741
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00424741/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2023-10-03 11:28
Lokalizacja
Bobolice, zachodniopomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-9f411426-52e3-11ee-a60c-9ec5599dddc1
Identyfikator
4990441187
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty w zakresie nawierzchni drógRoboty drogowe

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00424741 z dnia 2023-10-03

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Remont, modernizacja drogi gminnej nr 146031Z Buszynko – Porost – Etap III”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Bobolice

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 330920558

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Ratuszowa 1

1.5.2.) Miejscowość: Bobolice

1.5.3.) Kod pocztowy: 76-020

1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL426 - Koszaliński

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowieniapubliczne@bobolice.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bobolice.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/bobolice

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Remont, modernizacja drogi gminnej nr 146031Z Buszynko – Porost – Etap III”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-9f411426-52e3-11ee-a60c-9ec5599dddc1

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00424741

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-10-03

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00027524/09/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.11 Remont, modernizacja drogi gminnej nr 146031Z Buszynko - Porost - Etap III

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00396506

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.042.10.2023.SZ

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest realizacja zadania pn. „Remont, modernizacja drogi gminnej nr 146031Z Buszynko – Porost – etap III”, w tym wykonanie wszystkich prac prowadzących do osiągnięcia stanu zgodnego ze szczegółowymi specyfikacjami technicznymi wykonania
i odbioru robót budowlanych, OPZ i SWZ oraz wzorem umowy w sprawie zamówienia publicznego. Wszystkie zapisy SWZ i załączniki dotyczące przedmiotu zamówienia rozpatrywać należy łącznie – wraz ze wszystkimi załączonymi dokumentami (kompleksowo).

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

45233140-2 - Roboty drogowe

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W zamówieniu publicznym prowadzonym w trybie podstawowym z możliwością negocjacji na podstawie art. 275 pkt. 2, pn. „Remont, modernizacja drogi gminnej nr 146031Z Buszynko – Porost – etap II”, w terminie określonym w SWZ wpłynęła jedna oferta Firmy Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjnych i Budowlanych „INFRABUD” Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
75-033 Koszalin, ul. Zwycięstwa 16 na kwotę 220.775,16 zł brutto. Zamawiający na to zadanie przeznaczył kwotę 100.000,00 zł brutto.
W związku z tym, że Oferta Wykonawcy znacznie przewyższa kwotę, jaką Zamawiający zamierzał przeznaczyć na realizację zamówienia, Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenia zamówienia pn. „Remont, modernizacja drogi gminnej nr 146031Z Buszynko – Porost – Etap III”. Zamawiający nie może obecnie zwiększyć kwoty do ceny z oferty.
2023-10-03 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane