Wymiana źródeł ciepła w budynkach Nadleśnictwa Bydgoszcz
Skarb Państwa - Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Nadleśnictwo Bydgoszcz
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00424756
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00424756/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-10-03 11:31
- Lokalizacja
- Białe Błota, kujawsko-pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-774cd338-1b24-11ee-9aa3-96d3b4440790
- Identyfikator
- 5540315514
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
3 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00424756 z dnia 2023-10-03 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wymiana źródeł ciepła w budynkach Nadleśnictwa Bydgoszcz
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Skarb Państwa - Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Nadleśnictwo Bydgoszcz
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 090550638
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Sosnowa 9
1.5.2.) Miejscowość: Białe Błota
1.5.3.) Kod pocztowy: 86-005
1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL613 - Bydgosko-toruński
1.5.7.) Numer telefonu: +48 52 38 14 108
1.5.8.) Numer faksu: +48 52 381 73 96
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi.bydgoszcz@torun.lasy.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bydgoszcz.torun.lasy.gov.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://josephine.proebiz.com/pl/tender/43466/summary1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Gospodarka leśna
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wymiana źródeł ciepła w budynkach Nadleśnictwa Bydgoszcz2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-774cd338-1b24-11ee-9aa3-96d3b4440790
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00424756
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-10-03
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00012932/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.4 wymiana źródeł ciepła w budynkach nadlesnictwa
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00291701
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: S.270.73.2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 941446,83 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych wraz z objęciem obowiązków kierownika budowy, polegających na Wymianie źródeł ciepła w budynkach Nadleśnictwa Bydgoszcz,Ogólny zakres planowanych robót obejmuje:
Część 1 – kotłownie gazowe
Etap 1 – Sosnowa 9 – Siedziba Nadleśnictwa
Etap 2 – Sosnowa 9 – lokal mieszkalny
Etap 3 – Sosnowa 3/2
Etap 4 – Sosnowa 4/1
Zgodnie z SWZ
4.5.3.) Główny kod CPV: 45331000-6 - Instalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania
45332200-5 - Roboty instalacyjne hydrauliczne
45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych
45333000-0 - Roboty instalacyjne gazowe
4.5.5.) Wartość części: 193969,60 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych wraz z objęciem obowiązków kierownika budowy, polegających na Wymianie źródeł ciepła w budynkach Nadleśnictwa Bydgoszcz,Ogólny zakres planowanych robót obejmuje:
Część 2 – wymiana źródeł ciepła
Etap 1 – Emilianowo
Etap 2 – Bielice
Etap 3 – Tragerów
Etap 4 – Łochowo
Etap 5 – Nadkanale
Etap 6 – Smolno
Etap 7 – Żółwin
Etap 8 – Żółwin podlesniczówka
Zgodnie z SWZ
4.5.3.) Główny kod CPV: 45331000-6 - Instalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania
45332200-5 - Roboty instalacyjne hydrauliczne
45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych
45000000-7 - Roboty budowlane
45262300-4 - Betonowanie
45324000-4 - Roboty w zakresie okładziny tynkowej
4.5.5.) Wartość części: 600198,83 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych wraz z objęciem obowiązków kierownika budowy, polegających na Wymianie źródeł ciepła w budynkach Nadleśnictwa Bydgoszcz,Ogólny zakres planowanych robót obejmuje:
Część 3
Głęboczek
Zgodnie z SWZ
4.5.3.) Główny kod CPV: 45331000-6 - Instalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania
45332200-5 - Roboty instalacyjne hydrauliczne
45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych
45000000-7 - Roboty budowlane
45262300-4 - Betonowanie
45324000-4 - Roboty w zakresie okładziny tynkowej
45262500-6 - Roboty murarskie i murowe
4.5.5.) Wartość części: 147278,40 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 3
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Uzasadnienie prawne unieważnienia Postępowania
Art. 255 punkt 3) – Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia
jeżeli:
(…)
3) cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę,
którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że
zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty.
Uzasadnienie faktyczne unieważnienia Postępowania
Kwota jaką zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie Części 3 –
Głęboczek, wynosi 75600,00 zł brutto. Tym samym cena najkorzystniejszej oferty
(183109,55 zł brutto) przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na
sfinansowanie zamówienia.
SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 183109,55 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 183109,55 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
| 2023-10-03 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |