„ Obsługa prawna dla 32 jednostek KMP/KPP garnizonu śląskiej Policji”
Komenda Wojewódzka Policji w Katowicach
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00424829
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2023-10-03 11:49
- Lokalizacja
- Katowice, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 6340137913
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi prawnicze
Wykonawcy
15 przyznanych
PAULINA GŁOWNIA-TACAKIEWICZJaworzno, PL
14 658 PLN"GW LEGAL GRABIEC & WÓJCIK SPÓŁKA PARTNERSKA RADCÓW PRAWNYCH"KATOWICE, PL
38 304 PLNMARIUSZ BIAŁOŃMIĘDZYŚWIEĆ, PL
38 940 PLNMARIA KOSIARZ-SZEWCZYKOWSKACZĘSTOCHOWA, PL
54 120 PLNKANCELARIA RADCÓW PRAWNYCH LEXUS-CONSULTING GICALA, KOCZAR, OSTROWSKI, POKORSKI SPÓŁKA PARTNERSKAŻory, PL
21 560 PLNPAULINA GŁOWNIA-TACAKIEWICZJaworzno, PL
12 579 PLNMACIEJ SZCZERBAKraków, PL
34 545 PLNMARIA KOSIARZ-SZEWCZYKOWSKACZĘSTOCHOWA, PL
38 745 PLNMACIEJ SZCZERBAKraków, PL
14 364 PLNPAULINA GŁOWNIA-TACAKIEWICZJaworzno, PL
15 099 PLNŁUKASZ GIELECKITYCHY, PL
10 758 PLNKANCELARIA RADCÓW PRAWNYCH LEXUS-CONSULTING GICALA, KOCZAR, OSTROWSKI, POKORSKI SPÓŁKA PARTNERSKAŻory, PL
21 560 PLNŁUKASZ GIELECKITYCHY, PL
12 078 PLNŁUKASZ GIELECKITYCHY, PL
13 178 PLNKANCELARIA RADCÓW PRAWNYCH LEXUS-CONSULTING GICALA, KOCZAR, OSTROWSKI, POKORSKI SPÓŁKA PARTNERSKAŻory, PL
21 560 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
Treść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.