Modernizacja punktu czerpania wody nr 20 w leśnictwie Jagolice
Skarb Państwa Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Nadleśnictwo Człopa
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00424994
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00424994/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-10-03 12:22
- Lokalizacja
- Człopa, zachodniopomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-4e92de14-4650-11ee-a60c-9ec5599dddc1
- Identyfikator
- 7650008524
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00424994 z dnia 2023-10-03 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja punktu czerpania wody nr 20 w leśnictwie Jagolice
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Skarb Państwa Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Nadleśnictwo Człopa
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 570064582
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Mickiewicza 9
1.5.2.) Miejscowość: Człopa
1.5.3.) Kod pocztowy: 78-630
1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL427 - Szczecinecko-pyrzycki
1.5.7.) Numer telefonu: +48672591063
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: czlopa@pila.lasy.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://czlopa.pila.lasy.gov.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://zamowienia.pila.lasy.gov.pl/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Gospodarka Leśna
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja punktu czerpania wody nr 20 w leśnictwie Jagolice2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-4e92de14-4650-11ee-a60c-9ec5599dddc1
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00424994
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-10-03
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00214772/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.3 Modernizacja PCW nr 20 w leśnictwie Jagolice
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00372063
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: SA.270.2.3.2023_08_01
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót polegających na Modernizacji punktu czerpania wody nr 20 w leśnictwie Jagolice, zgodnie z dokumentacją projektową, STWOiR, przedmiarem robót oraz projektem umowy.
Projektowane obiekty budowlane (urządzenia wodne) tj. staw przeciwpożarowy, punkt pożarowy, punkt czerpania wody, studnia głębinowa do celów służących ochronie przeciwpożarowej zaliczane są do XXIV kategorii obiektów budowlanych – obiekty gospodarki wodnej.
Celem realizacji projektowanych obiektów budowlanych jest umożliwienie prowadzenie akcji przeciwpożarowych na obszarze zarządzanym przez Nadleśnictwo Człopa, poprzez dostęp i zaopatrzenie w wodę do celów gaśniczych.
W ramach przedsięwzięcia, zgodnie z Projektem budowlanym zostaną wykonane poniższe obiekty:
• Rozbudowa istniejącego stawu przeciwpożarowego o parametrach:
- Staw istniejący
✓ Powierzchnia: 1430,50 m
✓ Głębokość maksymalna: 2,5 m
✓ Głębokość średnia: 2,5 m
✓ Nachylenie skarp istniejące os: ok. 1:2 do ok. 1:5
- Staw po rozbudowie
✓ Powierzchnia: 1550,00 m
✓ Głębokość maksymalna: 2,3 m
✓ Rzędna dna: 86,40 m n.p.m.
✓ Max. Zamierzona objętość retencyjna: 2200,00 m3
✓ Nachylenie skarp istniejące os: ok. 1:2 do ok. :5
• Budowa kładki roboczej na działce geodezyjnej nr 8185/1 obręb Drzonowo, gmina Człopa o parametrach:
✓ Długość: 6 m
✓ Szerokość: 2 m
✓ Rzędna pokładu: 89 m n.p.m
✓ Konstrukcja stalowa: na palach stalowych
• Studnia głębinowa do celów służących ochronie przeciwpożarowej
✓ Typ i średnica studni: PCVfi150/165 mm
✓ Głębokość studni: 56,5 m
✓ Długość robocza: filtra 6 m
✓ Obudowa studni: kręgi betonowe o średnicy do fi1500 mm
Wykonawca udzieli Zamawiającemu 60 - miesięcznej gwarancji jakości na roboty stanowiące przedmiot umowy licząc od dnia odbioru końcowego całego przedmiotu umowy.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został opisany w załączniku nr 11 – Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ) oraz w załączniku nr 8 (Przedmiar), na który składają się:
(1) Dokumentacja projektowa;
(2) Specyfikacja Techniczna Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych;
(3) Przedmiar
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45240000-1 - Budowa obiektów inżynierii wodnej
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 244685,22 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 275936,10 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 244685,22 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: DE-CRE Andrzej Depcik
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7641004610
7.3.3) Ulica: Kolejowa 30
7.3.4) Miejscowość: Człopa
7.3.5) Kod pocztowy: 78-630
7.3.6.) Województwo: zachodniopomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-10-03
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 244685,22 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 70 dni
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2023-10-03 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |