Zakup sprzętu i wyposażenia laboratoryjnego dla Powiatowej Stacji Sanitarno - Epidemiologicznej w Starogardzie Gdańskim

POWIATOWA STACJA SANITARNO-EPIDEMIOLOGICZNA W STAROGARDZIE GDAŃSKIM

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00425170
Typ
Tender Result Notice
Opublikowano
2023-10-03 12:56
Lokalizacja
Starogard Gdański, pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
Identyfikator
5921596869
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

AutoklawySprzęt laboratoryjny, optyczny i precyzyjny (z wyjątkiem szklanego)PH-metrySpektrometry

Wykonawcy

6 przyznanych

USL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄTychy, PL
55 350 PLN
MARIUSZ BARTCZAKStargard, PL
6773,54 PLN
MERAZET SPÓŁKA AKCYJNAPoznań, PL
17 339,31 PLN
"ALCHEM GRUPA" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄToruń, PL
38 191,5 PLN
MERAZET SPÓŁKA AKCYJNAPoznań, PL
17 339,31 PLN
SHIM-POL A.M. BORZYMOWSKI E. Borzymowska-Reszka, A. Reszka Spółka Jawna z siedzibą w Izabelinie; przy ul. Lubomirskiego 5, 05-080 IzabelinIzabelin, PL
18 327 PLN

Treść ogłoszenia

Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.