Sukcesywne dostawy profesjonalnych środków czystości i artykułów gospodarstwa domowego
Szpital Neuropsychiatryczny im. Prof. Mieczysława Kaczyńskiego SPZOZ w Lublinie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00425977
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2023-10-03 23:08
- Lokalizacja
- Lublin, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 9462160056
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Środki czyszczące i polerująceAutomatyczne dozowniki mydłaŚrodek do mycia rąkWorki i torbyPapier toaletowy, chusteczki higieniczne, ręczniki do rąk i serwetyAutomatyczne zasobniki na ręczniki papieroweCzęści maszyn czyszczącychProdukty do zmywania naczyńŚrodki czyszcząceArtykuły cateringowe jednorazoweMiotły i szczotki i inne artykuły do sprzątania w gospodarstwie domowymProdukty do pielęgnacji ciałaPreparaty piorące
Wykonawcy
8 przyznanych
GRICARD - POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄLublin, PL
25 480,48 PLNGRICARD - POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄLublin, PL
219 648,48 PLNGRICARD - POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄLublin, PL
160 970,1 PLNMEDISEPT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄLublin, PL
273 274,28 PLNADAM ŁOBODZIŃSKIBiałystok, PL
37 102,95 PLNGRICARD - POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄLublin, PL
89 404,03 PLNGRICARD - POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄLublin, PL
28 389,63 PLNOLGA PERLIŃSKAWarszawa, PL
25 480,48 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.