Wykonanie remontu sali gimnastycznej SOSW nr 3 w Krakowie przy ul. Praskiej 6, w zakresie izolacji i dachu
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy nr 3 im. Kornela Makuszyńskiego w Krakowie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00425979
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00425979/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-10-03 23:58
- Lokalizacja
- Kraków, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-df3cb896-4ca4-11ee-a60c-9ec5599dddc1
- Identyfikator
- 9441174188
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00425979 z dnia 2023-10-03 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie remontu sali gimnastycznej SOSW nr 3 w Krakowie przy ul. Praskiej 6, w zakresie izolacji i dachu
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy nr 3 im. Kornela Makuszyńskiego w Krakowie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000846783
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Praska 64
1.5.2.) Miejscowość: Kraków
1.5.3.) Kod pocztowy: 30-322
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL213 - Miasto Kraków
1.5.7.) Numer telefonu: 12 2693550
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@sosw3krakow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.sosw3.krakow.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-df3cb896-4ca4-11ee-a60c-9ec5599dddc11.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wykonanie remontu sali gimnastycznej SOSW nr 3 w Krakowie przy ul. Praskiej 6, w zakresie izolacji i dachu2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-df3cb896-4ca4-11ee-a60c-9ec5599dddc1
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00425979
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-10-03
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00221969/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 remont sali gimnastycznej w zakresie izolacji i dachu
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00384539
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: SOSW/P/1/2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 182041,92 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie remontu sali gimnastycznej SOSW nr 3 w Krakowie przy ul. Praskiej 6, w zakresie izolacji i dachu obejmującym:
wymianę obróbek blacharskich,
wymianę urządzeń wentylacji grawitacyjnej
wymianę instalacji odgromowej,
wykonanie pomiarów instalacji odgromowej,
ukrycie instalacji zasilającej wentylator dachowy,
wymiana zniszczonych wywietrzaków,
przygotowanie istniejącego pokrycia pod krycie papą termozgrzewalną,
pokrycie jednowarstwowe z obróbkami papą zgrzewalna grub. 5,2 mm – 236,25m2
wykopy i zasypy niezbędne do wymiany izolacji fundamentowej,
rozbiórkę i odtworzenie elementów kolidujących z wymianą izolacji ,
wymianę dwuwarstwowej izolacji fundamentów z papy ściany 70,325m2 i łąwy 7,275m2,
odtworzenie schodów wraz z montażem balustrady i pochylni z krat HMS z demontażu,
odtworzenie docieplenia,
odtworzenie nawierzchni,
wywóz gruzu,
uszczelnienie okien strony północnej przed wodą deszczowa wraz z wymianą gzymsu podokiennego na parapety.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa przedmiar robót oraz specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót budowlanych (STWiORB). Przedmiar i STWiORB jest załącznikiem do ogłoszenia o postępowaniu i jest dostępny na stronie internetowej prowadzonego postępowania
4.5.3.) Główny kod CPV: 45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych
45111300-1 - Roboty rozbiórkowe
45261210-9 - Wykonywanie pokryć dachowych
45320000-6 - Roboty izolacyjne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 203880,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 211560,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 203880,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Zakład Remontowo-Budowlany Maciej Knutel
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON: 350689358
7.3.3) Ulica: Barbary 14/167
7.3.4) Miejscowość: Kraków
7.3.5) Kod pocztowy: 30-838
7.3.6.) Województwo: małopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-09-28
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 203880,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2023-11-03| 2023-10-03 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |