UL. REJTANA 20 w Gdańsku - docieplenie - termomodernizacja, remont elewacji, dachu, oraz wykonanie izolacji przeciwwodnej budynku mieszkalnego wielorodzinnego.
Gdańskie Nieruchomości
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00426068
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00426068/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-10-04 08:07
- Lokalizacja
- Gdańsk, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-a420cdaf-5dde-11ee-a60c-9ec5599dddc1
- Identyfikator
- 9570844969
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00426068 z dnia 2023-10-04 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
UL. REJTANA 20 w Gdańsku - docieplenie - termomodernizacja, remont elewacji, dachu, oraz wykonanie izolacji przeciwwodnej budynku mieszkalnego wielorodzinnego.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gdańskie Nieruchomości
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 192817769
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Partyzantów 74
1.5.2.) Miejscowość: Gdańsk
1.5.3.) Kod pocztowy: 80-254
1.5.4.) Województwo: pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL633 - Trójmiejski
1.5.7.) Numer telefonu: 583201032
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: nz@nieruchomoscigda.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.nieruchomoscigda.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-a420cdaf-5dde-11ee-a60c-9ec5599dddc11.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samorządowy zakład budżetowy
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
zarządzanie nieruchomościami
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
UL. REJTANA 20 w Gdańsku - docieplenie - termomodernizacja, remont elewacji, dachu, oraz wykonanie izolacji przeciwwodnej budynku mieszkalnego wielorodzinnego.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a420cdaf-5dde-11ee-a60c-9ec5599dddc1
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00426068
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-10-04
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00060126/09/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.3 Remont budynku mieszkalnego w ramach rewitalizacji Oruni - ul. Rejtana 20
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Rewitalizacja Oruni w Gdańsku RPPM.08.01.01-22-0002/17.2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00424446
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: TZ.250.96.2023.JR
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.) Łączna wartość poszczególnych części zamówienia: 9079926,68 PLN
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 990969,07 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest Docieplenie - termomodernizacja, remont elewacji, dachu, oraz wykonanie izolacji przeciwwodnej budynku mieszkalnego wielorodzinnego przy ul. Rejtana 20 w Gdańsku w ramach projektu p.n. „Rewitalizacja Oruni w Gdańsku”.
2.Zakres robót obejmuje:
a) Roboty ogólnobudowlane:
-Roboty przygotowawcze.
-Roboty rozbiórkowe, w tym rozbiórka starego pokrycia dachu.
-Wykonanie izolacji pionowej i poziomej ścian piwnic od strony podwórka.
-Wykonanie izolacji pionowej i poziomej ścian fundamentowych wraz z uzupełnieniem ubytków w murze.
-Wykonanie izolacji przeciwwodnej piwnicy.
-Wykonanie izolacji ścian wewnętrznych.
-Wykonanie izolacji poziomej posadzki piwnicy.
-Wykonanie hydrofobizacji murów.
-Wykonanie opaski wokół budynku i zabezpieczenia murków przy oknach piwnicznych.
-Dezynfekcja powierzchni ścian zakażonych mikrobiologicznie.
-Usunięcie wtórnych tynków przykrywających oryginalne profilowanie gzymsu i podokienników.
-Uzupełnienie ubytków tynku na elewacjach.
-Przywrócenie pierwotnych oryginalnie profilowanych gzymsów i podokienników na elewacji.
-Odtworzenie pierwotnej kolorystyki elewacji.
-Docieplenie stropu poddasza.
-Wymiana częściowa deskowania dachu.
-Wymiana zniszczonych elementów więźby dachowej.
-Wykonanie nowego pokrycia dachowego.
-Wymiana wyłazu dachowego na nowy wraz z niezbędnym wyposażeniem.
-Remont istniejących kominów.
-Obróbki blacharskie.
-Wymiana rynien i rur spustowych.
-Wymiana rur wywiewek kanalizacyjnych.
-Montaż kominków wentylacyjnych.
-Wymiana stolarki okiennej na nową drewnianą wraz z montażem nawiewników.
-Wymiana parapetów wewnętrznych i zewnętrznych.
- Konserwacja oraz wymiana stolarki drzwiowej.
-Naprawa schodów przed wejściem do budynku.
-Konserwacja i rekonstrukcja elewacji.
b) Instalacje elektryczne:
-Demontaż instalacji prowadzonych po elewacji, oraz poprowadzenie tych instalacji podtynkowo.
-Montaż instalacji odgromowej.
c) Opracowania:
-Wykonanie świadectwa charakterystyki energetycznej budynku.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45111220-6 - Roboty w zakresie usuwania gruzu
45111300-1 - Roboty rozbiórkowe
45261100-5 - Wykonywanie konstrukcji dachowych
45261210-9 - Wykonywanie pokryć dachowych
45262120-8 - Wznoszenie rusztowań
45262300-4 - Betonowanie
45312310-3 - Ochrona odgromowa
45320000-6 - Roboty izolacyjne
45410000-4 - Tynkowanie
45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej
45421100-5 - Instalowanie drzwi i okien, i podobnych elementów
45422000-1 - Roboty ciesielskie
45432110-8 - Kładzenie podłóg
45431000-7 - Kładzenie płytek
45422100-2 - Stolarka drewniana
45442100-8 - Roboty malarskie
45443000-4 - Roboty elewacyjne
45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Jedyna złożona oferta podlega odrzuceniu.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
| 2023-10-04 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |