Przebudowa dróg gminnych i wewnętrznych położonych na terenie Gminy Zarszyn
Gmina Zarszyn
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00426074
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00426074/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-10-04 08:12
- Lokalizacja
- Zarszyn, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-6111aa1d-561a-11ee-9aa3-96d3b4440790
- Identyfikator
- 6871788454
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00426074 z dnia 2023-10-04 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa dróg gminnych i wewnętrznych położonych na terenie Gminy Zarszyn
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Zarszyn
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 370440784
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Bieszczadzka 74
1.5.2.) Miejscowość: Zarszyn
1.5.3.) Kod pocztowy: 38-530
1.5.4.) Województwo: podkarpackie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL821 - Krośnieński
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@zarszyn.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zarszyn.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://zarszyn.ezamawiajacy.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa dróg gminnych i wewnętrznych położonych na terenie Gminy Zarszyn2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-6111aa1d-561a-11ee-9aa3-96d3b4440790
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00426074
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-10-04
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00042142/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.5 Przebudowa dróg gminnych i wewnętrznych położonych na terenie Gminy Zarszyn
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00401280
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IDG.271.12.2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przebudowa dróg gminnych i wewnętrznych położonych na terenie Gminy Zarszyn, w zakresie:
1) Przebudowa drogi gminnej Nr 117601R na dz. ewid. 691 w sołectwie Jaćmierz - Przedmieście. Łączna długość przebudowywanej drogi wynosi 201,00 mb. Zaprojektowano jezdnię o stałej szerokości 3,5 m o nawierzchni bitumicznej oraz obustronne pobocza z kruszywa o szerokości 0,75 m na całości projektowanego odcinka. Ponadto w ramach zadania planuje się odmulenie istniejącego lewostronnego rowu przydrożnego.
2) Przebudowa drogi wewnętrznej na dz. ewid. 771 w miejscowości Posada Zarszyńska, ul. Cegielniana. Łączna długość przebudowywanej drogi wynosi 56 mb. Zaprojektowano jezdnię o szerokości 3,0 m oraz zjazdy indywidualne o nawierzchni bitumicznej. Ponadto zaprojektowano obustronne pobocza z kruszywa o szerokości 0,50 m na całości projektowanego odcinka.
3) Przebudowa drogi wewnętrznej na dz. ewid. 759 w miejscowości Zarszyn,
ul. Poprzeczna. Łączna długość przebudowywanej drogi wynosi 100 mb. Zaprojektowano jezdnię o szerokości 3,0 m oraz zjazdy indywidualne o nawierzchni bitumicznej. Ponadto zaprojektowano obustronne pobocza z kruszywa o szerokości 0,50 m na całości projektowanego odcinka.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W przedmiotowym postępowaniu do dnia 03.10.2023 r. godz. 10:00 nie wpłynęła żadna oferta.| 2023-10-04 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |