Remont lokali mieszkalnych stanowiących mieszkaniowy zasób gminny położonych w Stalowej Woli przy ul. Sobieskiego 11 m. 1 oraz Kochanowskiego 12 m. 2.
Stalowowolskie Centrum Usług Wspólnych
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00099177
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00099177/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2025-02-11 13:21
- Lokalizacja
- Stalowa Wola, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-540cb459-6d94-11ee-a60c-9ec5599dddc1
- Identyfikator
- 8652572459
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00099177 z dnia 2025-02-11 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont lokali mieszkalnych stanowiących mieszkaniowy zasób gminny położonych w Stalowej Woli przy ul. Sobieskiego 11 m. 1 oraz Kochanowskiego 12 m. 2.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzi zamawiający centralny1.2.) Nazwa zamawiającego: Stalowowolskie Centrum Usług Wspólnych
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 384503002
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Al. Jana Pawła II 25A
1.5.2.) Miejscowość: Stalowa Wola
1.5.3.) Kod pocztowy: 37-450
1.5.4.) Województwo: podkarpackie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL824 - Tarnobrzeski
1.5.7.) Numer telefonu: 15 819 47 10
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@stalowawola.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.stalowawola.pl//?c=mdTresc-cmPokaz-1657
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-540cb459-6d94-11ee-a60c-9ec5599dddc11.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont lokali mieszkalnych stanowiących mieszkaniowy zasób gminny położonych w Stalowej Woli przy ul. Sobieskiego 11 m. 1 oraz Kochanowskiego 12 m. 2.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-540cb459-6d94-11ee-a60c-9ec5599dddc1
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00099177
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-02-11
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00042222/21/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.38 Modernizacja mieszkań socjalnych w Stalowej Woli
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00449858
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP – II.271.195.2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 233301,88 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1) Przedmiotem zamówienia jest:
„Kapitalny remont 2 lokali mieszkalnych położonych w Stalowej Woli przy ulicy Sobieskiego 11 m.1,Kochanowskiego 12 m.2 wraz z budową wewnętrznej instalacji gazu ziemnego w wyniku którego zostaną zmodernizowane lokale mieszkalne stanowiące mieszkaniowy zasób gminy o powierzchni użytkowej odpowiednio: 47,51 m2, 32,12 m2.”
2) Zasadniczy zakres robót obejmuje wykonanie:
Na zadanie inwestycyjne, obejmujące wykonanie przedmiotowego obiektu, będą składać się niżej wymienione roboty budowlane:
Zasadniczy zakres robót obejmuje:
- roboty rozbiórkowe m.in. warstw podłogowych wraz z konstrukcją podłogi na legarach (tam gdzie
występują) lub wierzchnich warstw podłogowych, posadzek cementowych, posadzek z płytek
terakotowych lub lastrykowych, pieca i kuchni kaflowej, skucie tynków, rozbiórka urządzeń
sanitarnych, okładzin ściennych z płytek ceramicznych,
- roboty demontażowe instalacji wod.-kan.,
- wykucie z muru ościeżnic lub renowacja metalowych ościeżnic,
- wywóz i utylizacja odpadów i gruzu,
- roboty murarskie,
- tynkowanie,
- zeskrobanie lub zmycie starych farb i okładzin,
- wykonanie robót montażowych instalacji elektrycznych,
- wykonanie robót montażowych instalacji wod.-kan. i c.o.,
- wykonanie robót montażowych instalacji gazu ziemnego,
- wykonanie nowych podkładów cementowych wraz z ułożeniem odpowiednich warstw izolacji,
- wykonanie warstw wyrównawczych z mas samopoziomujących,
- instalowanie stolarki drzwiowej i okiennej,
- instalowanie podokienników,
- kładzenie płytek gresowych podłogowych,
- kładzenie płytek ceramicznych ściennych,
- przygotowanie powierzchni starych tynków pod gładź gipsową,
- położenie gładzi ze szpachli gipsowej,
- malowanie ścian i sufitów,
- podłączenie urządzeń gazowych do instalacji gazowej,
- podłączenie przyborów sanitarnych, grzejników,
- kładzenie paneli podłogowych wraz z wymaganymi warstwami podkładowymi.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111100-9 - Roboty w zakresie burzenia
45111220-6 - Roboty w zakresie usuwania gruzu
45320000-6 - Roboty izolacyjne
45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków
45000000-7 - Roboty budowlane
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian
45410000-4 - Tynkowanie
45432100-5 - Kładzenie i wykładanie podłóg
45431000-7 - Kładzenie płytek
45440000-3 - Roboty malarskie i szklarskie
45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej
45421131-1 - Instalowanie drzwi
45421132-8 - Instalowanie okien
45314320-0 - Instalowanie okablowania komputerowego
45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych
45311100-1 - Roboty w zakresie okablowania elektrycznego
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
45314310-7 - Układanie kabli
44411000-4 - Wyroby sanitarne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający może unieważnić postępowanie o udzielenie zamówienia jeżeli cena oferty z najniższą ceną przewyższa kwotę którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, a Zamawiający nie może tej kwoty zwiększyć.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 4
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 228580,75 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 298317,98 PLN
| 2025-02-11 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |