„Dostawa implantów do wykonywania zabiegów ortopedycznych – część II”

SAMODZIELNY PUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ W ŁAPACH

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00426214
Typ
Tender Result Notice
Opublikowano
2023-10-04 08:55
Lokalizacja
Łapy, podlaskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
Identyfikator
9661319909
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Implanty ortopedyczne

Wykonawcy

12 przyznanych

ARTHREX POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
82 425,6 PLN
CHM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄJuchnowiec Kościelny, PL
10 368 PLN
MEDGAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKsiężno, PL
13 122 PLN
MEDGAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKsiężno, PL
66 960 PLN
MEDGAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKsiężno, PL
140 238 PLN
GLOBUS MEDICAL POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
36 720 PLN
GLOBUS MEDICAL POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
48 600 PLN
GLOBUS MEDICAL POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
9720 PLN
GLOBUS MEDICAL POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
82 782 PLN
GLOBUS MEDICAL POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
32 400 PLN
GLOBUS MEDICAL POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
32 400 PLN
GLOBUS MEDICAL POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
43 286,4 PLN

Treść ogłoszenia

Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.