Inżynier kontraktu dla zadania pn. „Budowa instalacji recyklingu organicznego poprzez fermentację bioodpadów na terenie ŁCR w formule zaprojektuj i wybuduj”
Łużyckie Centrum Recyklingu Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00099206
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00099206/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2025-02-11 13:25
- Lokalizacja
- Żary, lubuskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-860883b9-e557-4c1d-8cef-812f20b41c3e
- Identyfikator
- 9282010639
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00099206 z dnia 2025-02-11 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Inżynier kontraktu dla zadania pn. „Budowa instalacji recyklingu organicznego poprzez fermentację bioodpadów na terenie ŁCR w formule zaprojektuj i wybuduj”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Łużyckie Centrum Recyklingu Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 080226740
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Marszów 50A
1.5.2.) Miejscowość: Żary
1.5.3.) Kod pocztowy: 68-200
1.5.4.) Województwo: lubuskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL432 - Zielonogórski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zzo@marszow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.marszow.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
www.platformazakupowa.pl/pn/zzo_marszow1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Środowisko
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Inżynier kontraktu dla zadania pn. „Budowa instalacji recyklingu organicznego poprzez fermentację bioodpadów na terenie ŁCR w formule zaprojektuj i wybuduj”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-860883b9-e557-4c1d-8cef-812f20b41c3e
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00099206
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-02-11
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00592881
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: AS.ŁCR.271.14.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest pełnienie funkcji Inżyniera Kontraktu dla zamierzenia inwestycyjnego polegającego na zaprojektowaniu, wykonaniu i ukończeniu robót budowlanych instalacji recyklingu organicznego poprzez fermentację bioodpadów wraz z niezbędną infrastrukturą towarzyszącą, określonych jako „Instalacja recyklingu organicznego poprzez fermentację bioodpadów na terenie Łużyckiego Centrum Recyklingu Sp. z o.o. w Marszowie” oraz usunięciu w nich wszelkich wad, na warunkach określonych w Kontrakcie, zgodnie z obowiązującym prawem, przepisami techniczno-budowlanymi, zasadami wiedzy technicznej, zachowaniem najwyższej staranności zawodowej.
2.Pełnienie funkcji Inżyniera Kontraktu będzie polegało w szczególności na zarządzaniu, koordynacji i nadzorze inwestorskim nad prawidłowością wykonania robót budowlanych polegających na zaprojektowaniu i budowie instalacji do fermentacji odpadów ulegających biodegradacji na warunkach określonych w Specyfikacji Warunków Zamówienia dla niniejszego postępowania oraz zgodnie z Wymaganiami Zamawiającego co do realizacji tych robót, w tym merytorycznej pomocy w przygotowaniu odpowiedzi na pytania wykonawców, udzielanie wyjaśnień do Opracowania celem wyłonienia Generalnego Wykonawcy oraz dokonywanie ewentualnych modyfikacji (poprawek lub uzupełnień) Opracowania, których potrzeba wprowadzenia będzie wynikać z zadawanych przez wykonawców pytań i udzielanych odpowiedzi, a także z wniesionych odwołań w ramach procedury przetargowej na realizację robót budowlanych dla Zadania Inwestycyjnego – aż do czasu wyłonienia Generalnego Wykonawcy.
3.Inzynier kontraktu będzie miał w zakresie czynności obowiązek sprawdzenia wstępnej koncepcji fermentacji pod kątem jej zgodności z PFU.
4.Inżynier będzie odpowiedzialny w szczególności za administrowanie, monitorowanie, rozliczanie i zarządzanie nadzorowanymi robotami budowlanymi na każdym etapie ich realizacji z zachowaniem najwyższej staranności zawodowej.
4.5.3.) Główny kod CPV: 71520000-9 - Usługi nadzoru budowlanego
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
71300000-1 - Usługi inżynieryjne
71500000-3 - Usługi związane z budownictwem
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 645750 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1180800 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 645750 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: BIOMASTER ANDRZEJ MASTERNAK
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 929-101-10-87
7.3.3) Ulica: Ochla-Morelowa 3
7.3.4) Miejscowość: Zielona Góra
7.3.5) Kod pocztowy: 66-066
7.3.6.) Województwo: lubuskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-01-31
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 645750 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 28 miesiące
| 2025-02-11 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |