Wyłonienie Wykonawcy interwencji zdrowotnej w ramach projektu „Pomorskie wspiera” – szczepienia przeciw pneumokokom w 17 obszarach, dla 17 powiatów.
SZPITALE POMORSKIE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00426432
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2023-10-04 09:44
- Lokalizacja
- Gdynia, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 5862286770
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi ochrony zdrowiaUsługi edukacyjne i szkoleniowe
Wykonawcy
4 przyznane
WOJEWÓDZKI SZPITAL SPECJALISTYCZNY IM. JANUSZA KORCZAKA W SŁUPSKU SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄSłupsk, PL
40 500 PLNWOJEWÓDZKI SZPITAL SPECJALISTYCZNY IM. JANUSZA KORCZAKA W SŁUPSKU SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄSłupsk, PL
40 500 PLNPROMED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄChojnice, PL
57 000 PLNPROMED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄChojnice, PL
27 000 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
Treść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.