Pełnienie nadzoru inwestorskiego nad robotami budowlanymi
Mazowieckie Centrum Rehabilitacji STOCER Sp. z o.o.
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00426499
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2023-10-04 09:58
- Lokalizacja
- Konstancin-Jeziorna, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 1231194950
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Nadzór nad robotami budowlanymi
Wykonawcy
3 przyznane
JACEK WODZIŃSKIPiaseczno, PL
37 800 PLNTADEUSZ GOTKOWICZRadom, PL
27 000 PLNTADEUSZ GOTKOWICZRadom, PL
27 000 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.