Naprawa uszkodzonej rozdzielnicy DC 660 V znajdującej się w budynku podstacji prostownikowej „Las Arkoński

TRAMWAJE SZCZECIŃSKIE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00426586
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00426586/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2023-10-04 10:17
Lokalizacja
Szczecin, zachodniopomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-ad902ca7-2c40-11ee-9aa3-96d3b4440790
Identyfikator
3020000476
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi naprawcze i konserwacyjneUsługi instalowania sprzętu do przesyłu energii elektrycznejUsługi instalowania sprzętu sterowania energią elektrycznąRoboty instalacyjne elektryczneRoboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznychRoboty remontowe i renowacyjne

Wykonawcy

1 przyznane

PUE IREL FILIP WINGROWICZ, ŁUKASZ ZAGRODZKI SPÓŁKA JAWNAKliniska Wielkie, PL · lot 0
847 470 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00426586 z dnia 2023-10-04

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Naprawa uszkodzonej rozdzielnicy DC 660 V znajdującej się w budynku podstacji prostownikowej „Las Arkoński

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzi podmiot, któremu powierzono przeprowadzenie postępowania

1.2.) Nazwa zamawiającego: TRAMWAJE SZCZECIŃSKIE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 320604492

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Sebastiana Klonowica 5

1.5.2.) Miejscowość: Szczecin

1.5.3.) Kod pocztowy: 71-241

1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL424 - Miasto Szczecin

1.5.7.) Numer telefonu: +48 9131141143

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@ts.szczecin.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.ts.szczecin.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://portal.smartpzp.pl/ts.szczecin.pl/module/postepowanie

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający sektorowy - art. 5 ust. 1 pkt 2 - usługi transportowe

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Naprawa uszkodzonej rozdzielnicy DC 660 V znajdującej się w budynku podstacji prostownikowej „Las Arkoński

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ad902ca7-2c40-11ee-9aa3-96d3b4440790

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00426586

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-10-04

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00345138

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 9/ZP/DZ/1/UM/2023

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 700000,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie usługi pn. „Naprawa uszkodzonej rozdzielnicy DC 660 V znajdującej się w budynku podstacji prostownikowej „Las Arkoński””.

4.5.3.) Główny kod CPV: 50000000-5 - Usługi naprawcze i konserwacyjne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

51112100-1 - Usługi instalowania sprzętu do przesyłu energii elektrycznej

51112200-2 - Usługi instalowania sprzętu sterowania energią elektryczną

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych

45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 847470,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 847470,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 847470,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PUE IREL Filip Wingrowicz Łukasz Zagrodzki Spółka Jawna

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 321589056

7.3.3) Ulica: Sikorek 3

7.3.4) Miejscowość: Kliniska Wielkie

7.3.5) Kod pocztowy: 72-123

7.3.6.) Województwo: zachodniopomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-10-02

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 847470,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 270 dni

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

I. Gmina Miasto Szczecin (Zamawiający) z siedzibą przy pl. Armii Krajowej 1 w Szczecinie (70-456) powierzyła na podstawie art. 37 ust. 2 i ust. 3 pkt 3 i 4 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (tekst jedn.: Dz. U. z 2022r., poz. 1710 z późn. zm.) przygotowanie i przeprowadzenie postępowania Tramwajom Szczecińskim Spółce z ograniczoną odpowiedzialnością, działającej jako pełnomocnik w imieniu i na rzecz Zamawiającego. II. Dane dotyczące sekcji I 1.2) Nazwa zamawiającego: Gmina Miasto Szczecin; 1.4.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 811684232; 1.5.1.) Ulica: pl. Armii Krajowej 1; 1.5.3.) Kod pocztowy: 70-456; 1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego. III. Dane dotyczące sekcji VIII UMOWA 8.3) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: zgodnie z § 6 ust. 1 projektowanych postanowień umowy (załącznik nr 5 do SWZ): Wykonawca wykona umowę w terminie 270 dni od dnia zawarcia. IV. Do wyboru najkorzystniejszej oferty nie zastosowano aukcji elektronicznej.
2023-10-04 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi