Dostawa zestawu narzędzi akumulatorowych do Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących nr 2 w Katowicach.
Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących Nr 2 w Katowicach, ul. Mikołowska 131
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00099287
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00099287/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2025-02-11 13:39
- Lokalizacja
- Katowice, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-79c12bc0-39c3-4e33-93f2-62bbf75a6c55
- Identyfikator
- 6342249071
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00099287 z dnia 2025-02-11 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa zestawu narzędzi akumulatorowych do Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących nr 2 w Katowicach.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzi podmiot, któremu powierzono przeprowadzenie postępowania1.2.) Nazwa zamawiającego: Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących Nr 2 w Katowicach, ul. Mikołowska 131
1.3.) Oddział zamawiającego: ZSTiO Nr 2
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000023544
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Mikołowska 131
1.5.2.) Miejscowość: Katowice
1.5.3.) Kod pocztowy: 40-592
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL22A - Katowicki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@zstio2.katowice.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zstio2.katowice.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/cuw_katowice1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostawa zestawu narzędzi akumulatorowych do Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących nr 2 w Katowicach.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-79c12bc0-39c3-4e33-93f2-62bbf75a6c55
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00099287
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-02-11
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
W pogoni za technologią - nowoczesne kształcenie zawodowe odpowiedzią na przyszłe potrzeby - Fundusze Europejskie dla Śląskiego 2021-2027 (Fundusz na rzecz Sprawiedliwej Transformacji) dla Priorytetu: FESL.10.00 - Fundusze Europejskie na transformację dla Działania: FESL.10.23 - Edukacja zawodowa w procesie sprawiedliwej transformacji regionu.2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00058214
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP/016/2025
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest dostawa wyposażenia zespołu pracowni elektryczno-energetyczno-robotyczno-automatycznych w postaci zestawu narzędzi akumulatorowych.
Szczegółowy Opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 5 do SWZ – będący równocześnie Opisem oferowanego sprzętu.
Wykonawca dostarczy sprzęt do Zamawiającego na własny koszt i własnym staraniem w ilości określonej przez Zamawiających.
4.5.3.) Główny kod CPV: 44510000-8 - Narzędzia
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
44512940-3 - Zestawy narzędziowe
44511000-5 - Narzędzia ręczne
42652000-1 - Ręczne narzędzia elektromechaniczne
42999100-6 - Odkurzacze inne niż używane w gospodarstwie domowym
43414000-8 - Szlifierki
43812000-8 - Piły
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający przeznaczył na sfinansowanie zamówienia kwotę: 58 200,00 zł brutto. Cena najkorzystniejszej oferty, niepodlegającej odrzuceniu złożonej przez wykonawcę WAELLER Sp. z o.o. Sp.k. w kwocie: 61 655,84 zł przewyższa środki, które Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia. Zamawiający nie ma możliwości zwiększenia kwoty na sfinansowanie zamówienia do ceny najkorzystniejszej oferty.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 7
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 7
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 5
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 42951,60 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 77342,40 PLN
| 2025-02-11 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |