Dostawa aparatury medycznej

SPECJALISTYCZNY SZPITAL WOJEWÓDZKI W CIECHANOWIE

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00427031
Typ
Tender Result Notice
Opublikowano
2023-10-04 12:02
Lokalizacja
Ciechanów, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
Identyfikator
5661019200
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Urządzenia medyczne

Wykonawcy

5 przyznanych

POLYMED POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄStare Babice, PL
27 540 PLN
MEDTRONIC POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
16 794 PLN
VIRIDIAN POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
60 480 PLN
MODEL MEDICAL SPÓŁKA AKCYJNAKraków, PL
16 923,79 PLN
KROBAN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄŁódź, PL
27 540 PLN

Treść ogłoszenia

Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.