Budowa nowego pomostu cumowniczego i slipu

Gmina Miasto Mrągowo

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00427233
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00427233/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2023-10-04 12:40
Lokalizacja
Mrągowo, warmińsko-mazurskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-283ad526-4631-11ee-9aa3-96d3b4440790
Identyfikator
7422076940
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemnePrzygotowanie terenu pod budowęBudowa obiektów inżynierii wodnej

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00427233 z dnia 2023-10-04

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa nowego pomostu cumowniczego i slipu

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Miasto Mrągowo

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 510743427

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Królewiecka 60A

1.5.2.) Miejscowość: Mrągowo

1.5.3.) Kod pocztowy: 11-700

1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL622 - Olsztyński

1.5.7.) Numer telefonu: 897419000

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@mragowo.um.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.mragowo.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-283ad526-4631-11ee-9aa3-96d3b4440790

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Budowa nowego pomostu cumowniczego i slipu

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-283ad526-4631-11ee-9aa3-96d3b4440790

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00427233

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-10-04

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00370770

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.13.2023

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 159979 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zakres robót budowlanych obejmuje:
1) Rozbiórkę pomostu pływającego nr 1.
2) Budowę pomostu cumowniczego i slipu, w tym:
a) część stała o długości 12,00 m i szerokości 2,40 m,
b) trap dojściowy o długości 4,00 m i szerokości 1,20 m,
c) część pływająca o długości 10,00 m i szerokości 2,40 ,
d) cztery odnogi cumownicze,
e) slip z płyt betonowych typu JOMB, długość slipu 12,00 m, szerokość 2,00 m.
Zamawiający dopuszcza wykorzystanie całości bądź części elementów nadających się do ponownego użycia przy budowie części pływającej.
4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w załączonej dokumentacji:
1) Projekt Zagospodarowania terenu „Rozbiórka trzech istniejących pomostów i slipu oraz budowa nowego pomostu cumowniczego i slipu” w zakresie rozbiórki pomostu nr 1 oraz budowy nowego pomostu i slipu,
2) Projekt Architektoniczno – Budowlany „Rozbiórka trzech istniejących pomostów i slipu oraz budowa nowego pomostu cumowniczego i slipu” w zakresie rozbiórki pomostu nr 1 oraz budowy nowego pomostu i slipu,
3) Projekt techniczny „Rozbiórka trzech istniejących pomostów i slipu oraz budowa nowego pomostu cumowniczego i slipu” w zakresie rozbiórki pomostu nr 1 oraz budowy nowego pomostu i slipu,
4) Specyfikacje Techniczne Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych „Budowa pomostu cumowniczego i slipu z płyt typu JOMB”,
5) Przedmiar robót,
6) Decyzja Nr 286/2022/Mrg z dnia 18 sierpnia 2022r., znak: AB.6740.1.49.2022.
7) Operat wodnoprawny na rozbiórkę urządzeń wodnych tj. trzech istniejących pomostów rekreacyjnych na jeziorze Czos – w zakresie rozbiórki pomostu nr 1,
8) Operat wodnoprawny na budowę urządzeń wodnych tj. pomostu cumowniczego i slipu zlokalizowanych na jeziorze Czos,
9) Pozwolenie wodnoprawne – BI.ZUZ.4.4210.200.2020.XK – rozbiórka,
10) Pozwolenie wodnoprawne – BI.ZUZ.4.4210.201.2020.XK – budowa.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45240000-1 - Budowa obiektów inżynierii wodnej

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zamawiający zgodnie z art. 260 ustawy Prawo zamówień publicznych (t.j. Dz. U. z 2023 r., poz. 1605) informuję, że na podstawie art. 255 pkt 3 ustawy Pzp unieważnia postępowanie
w trybie podstawowym na: „Budowę nowego pomostu cumowniczego i slipu”. W odpowiedzi na ogłoszenie wpłynęły dwie oferty, z których jedna podlegała odrzuceniu, natomiast drugiej wartość przekracza kwotę jaką zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 437019 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 437019 PLN

2023-10-04 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane