Remont drogi gminnej dojazdowej nr 600441K (ul. Wzgórze) w km od 0+000 do 0+597 w miejscowości Książniczki i Kończyce, Powiat Krakowski, Gmina Michałowice”
Gmina Michałowice
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00428146
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00428146/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-10-04 15:30
- Lokalizacja
- Michałowice, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-5a3749e5-4bc4-11ee-9aa3-96d3b4440790
- Identyfikator
- 5130060109
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00428146 z dnia 2023-10-04 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont drogi gminnej dojazdowej nr 600441K (ul. Wzgórze) w km od 0+000 do 0+597 w miejscowości Książniczki i Kończyce, Powiat Krakowski, Gmina Michałowice”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Michałowice
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 351555714
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Plac Józefa Piłsudskiego 1
1.5.2.) Miejscowość: Michałowice
1.5.3.) Kod pocztowy: 32-091
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL214 - Krakowski
1.5.7.) Numer telefonu: 12 388 57 40
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@michalowice.malopolska.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.michalowoce.malopolska.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-5a3749e5-4bc4-11ee-9aa3-96d3b44407901.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont drogi gminnej dojazdowej nr 600441K (ul. Wzgórze) w km od 0+000 do 0+597 w miejscowości Książniczki i Kończyce, Powiat Krakowski, Gmina Michałowice”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-5a3749e5-4bc4-11ee-9aa3-96d3b4440790
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00428146
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-10-04
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00089920/12/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.9 Remont drogi gminnej dojazdowej nr 600441K (ul. Wzgórze) w km od 0+000 do 0+597 w miejscowości Książniczki i Kończyce, Powiat Krakowski, Gmina Michałowice
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00381326
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.1.17.2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest realizacja zadania pn.: „Remont drogi gminnej dojazdowej nr 600441K (ul. Wzgórze) w km od 0+000 do 0+597 w miejscowości Książniczki i Kończyce, Powiat Krakowski, Gmina Michałowice” – działka nr 154/2 obr. 0004 Książniczki, działki nr 56/1, 57/1 obr. 0002 Michałowice w miejscowości Michałowice oraz działki nr 112/3, 114/1 obręb 0003 Kończyce. Zadanie objęte zgłoszeniem prac Nr AB-V.6743.23.2023.JP (zaświadczenie Nr AB-V.6743.3.14.2023.JP z dnia 30.01.2023 roku).
2. Zakres prac w szczególności obejmuje:
1) prace przygotowawcze, ziemne, rozbiórkowe
2) wykonacie podbudowy,
3) wykonanie nawierzchni z mieszanek mineralno-bitumicznych (warszawa ścieralna układana całą szerokością jezdni),
4) wykonacie poboczy.
3. Przedmiot zamówienia należy realizować zgodnie z:
1) zakresem prac – (zał. Nr 8 do SWZ);
2) Specyfikacją Techniczną Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych (STWiORB) – (zał. Nr 9 do SWZ);
3) Przedmiarem robót / Kosztorys ofertowy – (zał. Nr 10 do SWZ);
4) Projektowanymi postanowieniami umowy - (zał. Nr 11 do SWZ);
5) wszelkimi uzgodnieniami, opiniami, decyzjami administracyjnymi;
6) niniejszą Specyfikacją Warunków Zamówienia.
4. Dodatkowo do obowiązków Wykonawcy należy wykonanie i uzgodnienie w odpowiednich instytucjach zastępczej organizacji ruchu wraz z oznakowaniem uwzgledniającym całkowite zamknięcie rozbudowywanego odcinka drogi na czas wykonywania nawierzchni asfaltowej – minimum wykonywanie warstwy ścieralnej.
5. Wyżej wymienione dokumenty mają być traktowane jako wzajemnie uzupełniające się.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 574463,51 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 615009,32 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 574463,51 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Zakład Usług Rolniczych i Budowlanych AGROBUD Wiesław Nowakowski
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 351106092
7.3.3) Ulica: Piotrkowice Małe 97
7.3.4) Miejscowość: Koniusza
7.3.5) Kod pocztowy: 32-104
7.3.6.) Województwo: małopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-10-04
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 574463,71 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 70 dni
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2023-10-04 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |