Usługa utrzymania platformy edukacyjnej eduPortal wraz z innymi elementami będącymi integralną częścią tego systemu dostarczanego przez firmę Asseco Data System S.A.

Akademia Marynarki Wojennej im. Bohaterów Westerplatte

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00099449
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00099449/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2025-02-11 14:11
Lokalizacja
Gdynia, pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-6a2f585c-a04f-4ccc-8517-fc3cee26c6ab
Identyfikator
5860104693
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Pakiety oprogramowania dla baz danych i operacyjne

Wykonawcy

1 przyznane

ASSECO DATA SYSTEMS SPÓŁKA AKCYJNAGdańsk, PL · lot 0
153 740,16 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00099449 z dnia 2025-02-11

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Usługa utrzymania platformy edukacyjnej eduPortal wraz z innymi elementami będącymi integralną częścią tego systemu dostarczanego przez firmę Asseco Data System S.A.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Akademia Marynarki Wojennej im. Bohaterów Westerplatte

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 190064136

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Inżyniera Jana Śmidowicza, 69

1.5.2.) Miejscowość: Gdynia

1.5.3.) Kod pocztowy: 81-127

1.5.4.) Województwo: pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL633 - Trójmiejski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@amw.gdynia.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.amw.gdynia.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Usługa utrzymania platformy edukacyjnej eduPortal wraz z innymi elementami będącymi integralną częścią tego systemu dostarczanego przez firmę Asseco Data System S.A.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-6a2f585c-a04f-4ccc-8517-fc3cee26c6ab

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00099449

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-02-11

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00065022/33/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.46 Usługa utrzymania platformy edukacyjnej eduPortal wraz z innymi elementami będącymi integralną częścią tego systemu dostarczanego przez firmę Asseco Data System S.A.

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00602565

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 1 ustawy

3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:

Uzasadnienie: Akademia Marynarki Wojennej korzysta z oprogramowania firmy Asseco Data System S.A. od 2019 roku. Firma ma prawa autorskie do swojego oprogramowania
i tylko ich Dział Serwisowy jest w stanie obsłużyć, naprawić i na bieżąco serwisować swoje oprogramowanie. Są jedynym wykonawcą świadczącym tą usługę.
Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: 305 ust 1 w powiązaniu z artykułem 214 ust. 1 pkt 1) b) Pzp

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: AMW-KANC.SZP.2712.85.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 126888,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Usługa utrzymania platformy edukacyjnej eduPortal wraz z innymi elementami będącymi integralną częścią tego systemu dostarczanego przez firmę Asseco Data System S.A.

4.5.3.) Główny kod CPV: 48600000-4 - Pakiety oprogramowania dla baz danych i operacyjne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Asseco Data Systems S.A.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 517-035-94-58

7.3.4) Miejscowość: Gdańsk

7.3.6.) Województwo: pomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-12-31

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 153740,16 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 12 miesiące

2025-02-11 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi