Realizacja 1 pilotażu wykorzystania metod walidacji do weryfikacji wybranych kompetencji społecznych kształconych na poziomie szkolnictwa wyższego w naukach humanistycznych

Instytut Badań Edukacyjnych - Państwowy Instytut Badawczy

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00099465
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00099465/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2025-02-11 14:16
Lokalizacja
Warszawa, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-28f28e31-a6b3-4ca4-b8e1-572cd52877d2
Identyfikator
5250008695
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi edukacyjne i szkoleniowe

Wykonawcy

1 przyznane

Dawid Maria OsińskiWarszawa, PL · lot 0
21 600 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00099465 z dnia 2025-02-11

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Realizacja 1 pilotażu wykorzystania metod walidacji do weryfikacji wybranych kompetencji społecznych kształconych na poziomie szkolnictwa wyższego w naukach humanistycznych

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Instytut Badań Edukacyjnych - Państwowy Instytut Badawczy

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000178235

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Górczewska 8

1.5.2.) Miejscowość: Warszawa

1.5.3.) Kod pocztowy: 01-180

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@ibe.edu.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.ibe.edu.pl/index.php/zamowienia-publiczne

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Realizacja 1 pilotażu wykorzystania metod walidacji do weryfikacji wybranych kompetencji społecznych kształconych na poziomie szkolnictwa wyższego w naukach humanistycznych

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-28f28e31-a6b3-4ca4-b8e1-572cd52877d2

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00099465

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-02-11

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Wspieranie dalszego rozwoju Zintegrowanego Systemu Kwalifikacji w Polsce (ZSK 6)”, nr FERS.01.08-IP.05-0001/23

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00062666

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 2 ustawy

3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:

Postępowanie prowadzone jest na podstawie art. 305 pkt 2) ustawy z dnia 11 września 2019 roku – Prawo zamówień
publicznych (Dz. U. z 2023 r, poz. 1320 z późn. zm.) w trybie zamówienia z wolnej ręki, w związku z niewpłynięciem żadnej oferty w ramach uprzednio przeprowadzonego postępowania w trybie podstawowym.

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: IBE/69/2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 23684,67 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przeprowadzenie pilotażu walidacji kompetencji społecznych na wybranych uczelniach za pomocą narzędzi walidacji przygotowanych na potrzeby realizacji tego zamówienia. Pilotaż obejmie kilka różnych przedmiotów reprezentujących różne dziedziny i dyscypliny naukowe, tak aby możliwe było zmapowanie tych dziedzin nauki pod kątem nauczania i walidacji typowych, przekrojowych dla nich kompetencji społecznych (nauki humanistyczne, społeczne, medyczne, inżynieryjne, ścisłe i przyrodnicze). Pilotaż będzie się składał z 5 części obejmujących wybrane dziedziny nauk:
- dziedzina nauk społecznych - 2 pilotaże (2 zamówienia)
- dziedzina nauk humanistycznych - 1 pilotaż (1 zamówienie)
- dziedzina nauk medycznych i nauk o zdrowiu - 1 pilotaż (1 zamówienie)
- dziedzina nauk ścisłych i przyrodniczych lub inżynieryjno-technicznych - 1 pilotaż (1 zamówienie)

Niniejsze zamówienie dotyczy części 3: dziedzina nauk humanistycznych - 1 pilotaż (1 zamówienie).

4.5.3.) Główny kod CPV: 80000000-4 - Usługi edukacyjne i szkoleniowe

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Dawid Maria Osiński

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 81062008698

7.3.3) Ulica: Ossowska 82 m.4

7.3.4) Miejscowość: Warszawa

7.3.5) Kod pocztowy: 04-351

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-01-29

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 21600 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2026-01-30
2025-02-11 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi